ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه

مدارک اولیه برای ثبت ازدواج در ترکیه و چه مدارکی بعدا و چگونه باید تهیه شود؟

مدارک اولیه
5/5 - (1 امتیاز)

ثبت ازدواج در ترکیه و مدارک اولیه مورد نیاز

افرادی هستند که براساس شرایطی که دارند، نمی‌خواهند یا نمی‌توانند برای ثبت ازدواج به ایران بیایند و یا فرد در کشوری که زندگی می‌کند، آن کشور ازدواج ایرانی را به عنوان ازدواج معتبر قبول ندارد. بنابراین این افراد تمایل به دریافت سند ازدواج بین المللی دارند. این سند را می‌توان از کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهایی که قانون تک همسری در آنها اعمال می‌شود، دریافت نمود. زیرا مدرک ازدواج در این کشور ها به عنوان سند معتبر ازدواج مورد قبول اکثر کشورها می‌باشد. سند ازدواج در ترکیه ، به دلیل عضویت آن در کنوانسیون احوال شخصیه، دارای اعتبار بین المللی است.

تفاوت در نحوه تهیه مدارک عقد بین المللی

با توجه به وضعیت شهروندی زوجین، طرح کاری برای آمادگی مدارک شما ریخته می‌شود. تشکیل پرونده و تهیه مدارک از هر زوج به زوج دیگر متفاوت است و نمی‌توان با ذکر چند مدرک، مدارک مورد نیاز عقد بین المللی را گفت.

به عنوان نمونه شما در کشوری هستید و اقامت آن کشور را دارید. مدارکی که شما باید تهیه کنید با مدارکی که شهروند آن کشور باید تهیه کند، متفاوت است. تهیه مدارک بین دو کشور هم متفاوت است. فرض کنید فردی در کشور کانادا است و تراول داکیومنت کانادا را دارد اما هنوز شهروند نشده است. این فرد شرایطش با کسی که تراول داکیومنت آلمان را دارد متفاوت است. بنابراین مدارکی متفاوت باید تهیه کنند. این قضیه در مورد شهروندی دو کشور نیز متفاوت است.

مدارک اولیه عقد بین المللی

مدارک اولیه عقد بین المللی

بنابراین اولین قدم برای شروع پروسه کارهای عقد بین المللی، تماس با یکی از دفاتر ما است. بعد از مشاوره، کارشناس حقوقی پرونده و مسئول پرونده شما مشخص می‌گردد. بعد از تبادل اطلاعات برای تهیه مدارک، قراردادی با شما بسته می‌شود.  مدارک اولیه که شامل پاسپورت‌ها و شناسنامه‌های دو طرف می‌باشد، از شما گرفته می‌شود.

کارشناس حقوقی براساس شرایطی که شما اعلام می‌کنید، نحوه تهیه مدارک اولیه در کشور شما را می‌گوید.  شما در هر مرحله  تصویر مدارک را برای ما ارسال می‌کنید. ما با افرادی که در دفاتر ازدواج در ترکیه هستند، مدارک را بررسی می‌کنیم. به این ترتیب بعد از حضورتان در ترکیه نقصانی در مدارکتان وجود ندارد.

در مدت مشخص شده ( حتی در برخی موارد در زمان کمتری) مؤسسه گلوبال کادرو ازدواج بین المللی شما را ثبت می‌کند.

مؤسسه گلوبال کادرو تنها مؤسسه‌ای است که به صورت رسمی و قانونی در شهر استانبول در زمینه عقد بین المللی فعالیت می‌کند.  با شرایط و قراداد مطمئن و دقیق و معتبر، کار شما را در زمان معین انجام می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *