وبلاگ

طبيعت گردى در تركيه 

Rate this post

كشور تركيه علاوه بر مراكز خريد و جاذبه هاى تاريخى، جاذبه هاى طبيعى زيادى نیز دارد. ترکیه کشور بسيار زيبایی است. و  جاذبه هاى طبيعى بكر و زيباي زیادی دارد. در این کشور روستاهای فوق العاده زيبا با مناظر دل انگيز و رویایی وجود دارد.

روستاى آنادواكاواكى

آنادواکاواکی در نزدیکی استانبول و چند کیلومتری آن قرار دارد. و آب و هوایی دلپذیر و مناظر بکر آن بسيار لذت بخش است. و یکی از طبیعت‌های بکر ترکیه به حساب مى آيد. مسير روستاى آنادواكاواكى بسيار زيبا است. و به عنوان بهترين مسيرها براى طبيعت گردى انتخاب مى شود. شما مى توانيد يك كيلومتر نرسيده به روستا با طبيعت گردى و پياده روى به روستاى زيبا و مردمان خونگرمش برسيد. و از زيبايى هاى طبيعت لذت ببريد .

طبیعت گردی روستای آنادوا کاواکی

طبیعت گردی روستای آنادوا کاواکی

پولونزكوى در استانبول

پیاده‌روی در جنگل هاى سرسبز و زيبا این منطقه بسیار دلچسب است. روستای پولونزکوی در قسمت آسیایی استانبول واقع شده است. از آنجا که این روستا مورد توجه همگان واقع شده، امکانات رفاهی زيادى دارد. استشمام هوای تازه و خوردن غذاها و صبحانه ترکی در اين روستا، منطقه ى پولونزکوی استانبول را منحصر به فرد كرده است. شما مى توانيد سفر خوبى و خاطره انگيزى را برای خود در اين روستا ثبت كنيد.

صبحانه در پولونزکوی

صبحانه در پولونزکوی

محله كمر بورگاز در استانبول

بورگاز جزو محبوبترين مقاصد تفریحی و طبیعت گردی در ترکیه به شمار می‌رود. كه داراى تپه هاى پوشيده از درخت و هواى دلپذير و زيبايى هايى است که هر ببينده را محو خود مى كند. می‌توانید در طبیعت زیبای این منطقه در ویلاهای لوکس آن اقامت داشته باشید. اسب ‌سواری و گلف از جمله تفریحاتی است که در اين منطقه مى توانيد انجام دهيد. اگر يك طبيعت آرام و دنج را دوست داريد، ما اين مكان را به شما پيشنهاد مى كنيم .

پارک ملى كاچكار

یکی از زیباترین چشم‌اندازها را مى توان در پارک ملی کاچکار ديد. آنچه از طبیعت انتظار  مى توان داشت را در کاچکار می‌توان دید. درختان سرسبز و زيبا، رودهای خروشان، دریاچه، چشمه‌ها و غيره از زيبايى هاى اين پارك است. در کوه‌های کاچکار٨ مسیره مختلف برای کوهنوردی وجود دارد. بايد امكانات پياده روى مانند لباس و كفش مناسب با خود همراه داشته باشيد. دامنه‌ این کوه‌ها نیز مکانی فوق‌العاده برای اقامت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *