وبلاگ

بازی بازیگر ترک در فیلم ایرانی – هنرپيشه استانبولی در يك فيلم ايرانى

2/5 - (1 امتیاز)

بازی بازیگر ترک در فیلم ایرانی خبر جدید سینمای ایران. در ايران جديدا يك فيلم سينمايى شروع به فعاليت كرده است. که در آن يک بازيگر ترک نقش آفرينى كرده است.

آسيا تاشكين هنرپيشه و بازیگر ترك در فيلم ایرانی كوسه نقش آفرينى می کند.

فيلم كوسه به كارگردانى على عطشانى و تهيه كنندگى سيد محمد احمدى و براساس فيلمنامه اى از پيمان عباسى يك ماه پيش شروع به فعاليت كرده است. و با رعايت نكات بهداشتى كار خود را ادامه مى دهند. آسيا تاشكين بازيگر ترك به جمع بازيگران اين فيلم اضافه شد.

آسیه تاشکین بازیگر ترک در فیلم ایرانی

آسیه تاشکین بازیگر ترک در فیلم ایرانی

اين بازيگر ترک متولد ٢٧آوريل ٢٠٠٠در استانبول است. كه از سن ٦سالگى كار خود را از تيزرهاى تبليغاتى شروع كرد. تا به عرصه بازيگرى رسيد. و در سال ٢٠٠٦ نخستين حضور خود را از سريال ترکی آركاسوكاك لار كه يك فيلم اكشن پليسى بود، آغاز كرد و در ١٤فصل آن نقش آفرينى كرد .

وی در سال ٢٠٠٩در سريال آكاسيا دوراقى نقش آفرينى كرد. و در سال ٢٠١٣ در سريال كوچوك گلين در نقش پلين بازى كرد. و در سريال ساواشچى در سال ٢٠١٧نيز حضور داشت. همچنین در سال ٢٠١٨نقش گل اندام را در سريال آنلان كارادنيز را ايفا كرد.

مهمترين فعاليت آسيا تاشكين در نقش زينب در سريال كيمسه بيلمز در سال٢٠١٩بود. كه اين روزها نیز به جمع بازيگران فيلم كوسه پيوسته است. و در نقش يک فرد شناخته شده ترک نقش آفرينى مى كند .

دیگر بازیگران فیلم سینمایی کوسه

طى روزهاى اخير بهرادخرازى ،مهسا كاميابى و فرانك حسينى در جديدترين فيلم على عطشانى ايفاى نقش مى كنند .

مهدى هاشمى ،مهران احمدى ،سيما تيرانداز،بهناز جعفرى ،ريحانه پارسا ،محمد جواد جهفر پور ،مهران رجبى ،بهراد خرازى ،مهسا كاميابى ،فرانك حسينى ،احمدرضا موسوى ،آن مارى سلامه و آسيا تاشكين با حضور پژمان جمشيدى جمعى از بازيگران اين فيلم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *