وبلاگ

محرومیت یکساله ترابزون اسپور از شرکت در مسابقات يوفا

Rate this post

به گزارش خبرگزارى آناتولى ، باشگاه ترابزون اسپور از شركت در رقابت هاى اروپايى به مدت يک سال از طرف اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا)كنار گذاشته شد.

دلیل محرومیت یکساله ترابزون اسپور

علت اين حكم، سرباز زدن اين باشگاه از قوانين فيرپلى مالى اتحاديه فوتبال اروپاست. در اين حكم صادره از طرف يوفا ، اعلام شده است كه اگر باشگاه ترابزون اسپور وظايف خود را در خصوص اجراى مفاد قوانين فيرپلى مالى تا ١٥اكتبر ٢٠١٩به گردن نگيرد، اجازه ى مشاركت در رقابت هاى باشگاه هاى يوفا را در سال ٢٠٢٠- ٢٠٢١و ٢٠٢١-٢٠٢٢ نخواهد داشت.

اگر اين باشگاه بتواند تا وقت ياد شده شرايط مذكور را كسب كند، اين احكام منتفى خواهد شد. باشگاه ترابزون اسپور نيز بيان داشت كه در مورد حكم منع اتحاديه فوتبال اروپا به ديوان داورى ورزش شكايت خواهد كرد.

ترابزون اسپور ترکیه

ترکیه از کشورهایی است که علاقه به فوتبال در بین مردم آن بسیار زیاد است. در روزهای پخش مسابقه فوتبال ، افراد و طرفداران فوتبال در کافه ها جمع شده و فوتبال تماشا می کنند.

محرومیت یکساله ترابزون اسپور

محرومیت یکساله ترابزون اسپور

ترکیه مانند ایران و هر کشور دیگری ، تیم های فوتبال زیادی دارد. از تیم های فوتبال ترکیه می توان به گالاتاسارای ، بشیکتاش و فنرباغچه اشاره کرد.

ترابزون اسپور ، نیز یکی از تیم های معروف و پر طرفدار سوپر لیگ فوتبال ترکیه می باشد. این تیم در سال 1967 تاسیس شده است. لقب این تیم طوفان سیاه می باشد.

از کارنامه ترابزون اسپور می توان به 6 قهرمانی و 8 نایب قهرمانی در لیگ ترکیه اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *