وبلاگ

ارسال بار به تركيه

Rate this post

ارسال بار به تركيه نگرانيهاى خود را به همراه دارد. تركيه يك كشور اوراسيايى است كه بين شش كشور آسيايى و دو كشور اروپايى قرار دارد. آنكارا پايختت كشور تركيه مى باشد. و مهم ترين شهر تركيه استانبول است. و شهرهاى ديگر تركيه از جمله ازمير ،بورسا،آنتاليا،آدانا و غيره اشاره كرد.

كشور تركيه در ده سال گذشته با پيشرفت اقتصادى به یکی از بزرگترين پايختت هاى اقتصادى در اروپا تبديل شده است. در بين كشورها رقيب ندارد. و در زمينه هاى توليدات صنعتى مانند لوازم خانگى ،ساخت و ساز ،پوشاك و خودرو سازى بسيار پيشرفته است .

حمل و نقل هوایی بار به تركيه

سريعترين نحوه ى ارسال بار به تركيه از طريق هوايى است. در حمل و نقل هوايى بار بصورت بسته هاى اير لاين در حدود حداكثر يك روز ارسال مى شود .

ارسال هوایی بار به ترکیه

ارسال هوایی بار به ترکیه

حمل و نقل زمينى بار به تركيه

ايران در همسايگى كشور تركيه و هم مرز تركيه مى باشد. به همين علت هزينه كمترى براى حمل بار به ترکیه در زمان كمترى نياز است. از همه نقاط كشور مى توان به تمام شهرهاى تركيه بار ارسال كرد.

ارسال زمینی بار به ترکیه

ارسال زمینی بار به ترکیه

نحوه ى ارسال بار به تركيه به نوع بار بستگى دارد. و متفاوت است. اگر بصورت فول كانتينر باشد، ٥روز زمان مى برد. و اگر بصورت گروپاژ باشد، ٧الى١٠روز زمان مى برد.

هزينه ارسال بار به تركيه چقدر است

يكى از نگرانى هاى مردم براى ارسال بار، هزينه آن است. كه دانستن هزينه براى همه يك دغدغه است. براى دانستن هزينه شما نياز به ارائه وزن ،حجم، مقصد بار و نحوه ى ارسال حمل بار را در نظر بگيريد.

حمل و نقل زمينى براى ارسال بار به تركيه

حمل و نقل زمينى از شمال غرب از مرز بازرگان ارسال مى شود. حمل بار بيشتر با كاميون هاى كانتينر ٤٠فوتى انجام مى شود. و مدت ارسال به مدت ٥روز زمان مى برد. اگر بار ارسالى شما كم باشد، مى توانيد با اجاره كردن تنها بخشى از كانتينر با هزينه كم اما در مدت زمان طولانى تر بار خود را ارسال كنيد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *