وبلاگ

تاريخ احتمالى برگزارى فينال ليگ قهرمانان اروپا

Rate this post

شيوع بيمارى كرونا باعث شد كه كليه فعاليت هاى اقتصادى ،اجتماعى و فرهنگى و حتى ورزش به تعويق بيافتد. و تمام مسابقات فوتبال در كل دنيا تعطيل شود. و برای كاهش انتقال اين بيمارى برخى از كشور ها فوتبال را بدون حضور تماشاچى آغاز كردند. اما خبرهايى مبنى بر ميزبانى برخى كشورها براى برگزارى ليگ قهرمانان اروپا شنيده مى شود.

اتحادیه فوتبال اروپا همچنین تاریخ برگزاری چهار مسابقه باقی‌مانده مرحله یک هشتم را نیز تعیین کرده. و در نظر دارد مسابقات باشگاهى شامل ليگ قهرمانان و ليگ اروپا را تا پايان ماه اگوست به اتمام برساند. و تاريخ احتمالى اين مسابقات ٥و ٨شهريور عنوان شده است.

میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا این فصل 2019/2020 از استانبول گرفته شد. و قرار بر این شد تا این شهر برای فصل آینده مسابقه فینال را میزبانی کند.

مقامات دولتى و طرفداران فوتبال اين كشور بر اين باورند كه به دليل مقابله با ويروس كرونا ، استانبول مى تواند ميزبان خوبى براى ديدار فينال ليگ قهرمان اروپا باشد. و وزير ورزش تركيه افزود كه هيچ شكى نيست که ديدار فينال ليگ قهرمان اروپا در بهترين شرايط به ميزبانى تركيه، برپا مى شود .

فينال ليگ قهرمانان اروپا

فينال ليگ قهرمانان اروپا

استانبول ميزبان ليگ قهرمان اروپا فصل آینده

جلسه اجرايى يوفا در 17ژوئن كه درباره ميزبانى ديدار فينال ليگ قهرمان اروپا برگزار شد، شهرهاى پرتغال ،اسپانيا و آلمان و حتى روسيه را به عنوان جايگزينى استانبول معرفى شد. اما همانطور كه ذكر شد تركيه گزينه احتمالى مى باشد. كه ليگ قهرمان اروپا در استانبول برگزار خواهد شد .

سن پترزبرگ گزینه برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا

خبرگزارى تاس روسيه آلكسى سوروخين مى گويد سن پترزبورگ مجهز شده است تا ميزبانى فينال ليگ قهرمانان اروپا 2020-2021 بر عهده بگيرد.

يوفا گفت : فینال لیگ قهرمانان اروپا هم‌پوشانی با دیدارهای جام ملت‌ها ندارد. میان این دو رویداد فاصله زمانی وجود دارد. و سن‌پترزبورگ خود را با میزبانی شایسته از آنها آماده مى کند. ما هیچ مسئله ای نداریم که در گذشته نتوانسته باشیم آن را برطرف کنیم.

هر رویدادی مسئله هاى خاص خود را دارد. برای بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا 2 تیم مشخصی بازی خواهند کرد. البته تا قبل از آغاز مرحله نهایی مشخص نیست از هواداران کدام تیم‌های میزبانی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *