وبلاگ

بازگشایی آبشار يركوپرو در استان قونيه تركيه در شرایط کرونا با رعايت پروتكل هاى بهداشتى

Rate this post

به گزارش خبرگزارى آناتولى، اين آبشار در شهرستان خادم كه قسمتى از استان قونيه ترکیه ، شهر مولانا است، با طبيعتى سرسبز و چشم نواز مى تواند به يكى از پرطرفدارترين جذابيت هاى توريستى تركيه تبديل شود.

یکی از زیباترین نقاط دیدنی طبیعی قونیه، آبشار یركوپرو است. و نيز يكى از جاذبه هاى گردشگرى كشور تركيه آبشار يركوپرو است. كه كه در استان قونيه فضايى سرسبز و منظره زيبا و طبيعتى بكر را به همراه دارد. یکی از خارق العاده ترین زیبایی های طبیعی شناخته شده است.

آبشار يركوپرو قونیه

آبشار يركوپرو قونیه

آبشار يركوپرو قونيه در دوران کرونا

براى گردشگرانى كه ميل به گردش در طبيعت دارند، توصيه مى شود كه سرى به آبشار يركوپرو بزنند. اين آبشار با شكوه ارتفاعى قريب به ٢٥متر دارد. بديهيست كه توجه به قانون بهداشتى و رعايت اين اصول باعث مى شود كه گردشگران از ابتلا به ويروس كرونا در امان بوده، و بتوانند از گردش در اين طبيعت بكر و عكاسى در آن لذت ببرند.

این آبشار از بهترين و پرطرفدارترين مقصدهاى توريستى در كشور تركيه است، كه ١٠٠كيلومتر با استان قونيه فاصله دارد، و در ٣٠كيلومترى شهر خادم قونیه قرار گرفته است .

آبشار يركوپرو قونیه ترکیه

آبشار يركوپرو قونیه ترکیه

براى علاقه مندان به طبيعت گردى و گشت و گذار در دل طبيعت، اين مكان بهترين جا براى تفريح و گشت و گذار در تركيه به شمار مى آيد. تصوير شگفت انگیز از آبشار بی نظیر که تماشای آن هر بیننده ای را به خود جذب مى كند. فضایی که در این آبشار بصورت طبیعی برای شما فراهم می شود. یک فرصت فوق العاده برای گرفتن عکسهای زيبا از اين مناظر است .

محيط اين آبشار بسيار دلچسب و دلنشين است. وجود اين آبشار خروشان زيبايى آن را چند برابر كرده است. یکی از خارق العاده ترین زیبایی های طبیعی است .
یرکوپرو توسط اداره کل حفاظت از طبیعت، یکی از جاذبه‌های طبیعی کشور تركيه معرفی شده است. این آبشار و غار آن به لحاظ شکل گیری در سنگ هاى آهكى به آبشار و غار باتارا در بيروت شباهت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *