وبلاگ

مركز خريد زورلو استانبول

5/5 - (1 امتیاز)

در شهر استانبول مركز خريدهاى متعددى وجود دارد. كه يكى از ٥ مركز خريد برتر در استانبول مركز خريد زورلو است. كه در اين مركز برندهاى معروف و معتبر وجود دارد.

اين مركز از معمارى و طراحى خاصى برخوردار است. كه فضاى بيرونى و داخلى بسيار جذابى دارد. و به شيوه ى خاصى طراحى شده است .

مركز خريد زورلو استانبول در سال ٢٠١٣ در منطقه ى شيشلى در بخش اروپايى استانبول تاسيس شده است. مساحت اين مركز بيش از ١٠٠٠٠متر مربع است. اين مركز داراى ٤طبقه مى باشد. در اين مركز قسمتهاى ادارى و تجارى و همچنين هتل و سالن هاى تئاتر ،سينما،سالن هاى كنسرت نيز وجود دارد.

برندهاى معروف در زورلو استانبول

اين مركز برندهاى مشهور دنيا و تركى را در خود جاى داده است. اگر به دنبال برندهاى مشهور و اجناس مارك دار هستيد، ما اين مركز را به شما پيشنهاد مى كنيم. در اين مركز بيش از ٢٠٠مغازه مختلف از برندهاى معروف اروپايى و تركى وجود دارد، كه در اين مركز نمايندگى دارند.

مركز خريد زورلو استانبول

مركز خريد زورلو استانبول

برندهايى چون :بولگارى ،فندى،ديور ،بربرى ،بيمن ،آديدادس و نايكى و غيره در اين مركز وجود دارد. بهترين برندهاى زيورآلات و جواهرات در اين مركز نيز نمايندگى دارند. و همچنين لوكس ترين لوازم خانه و بهترين برندهاى لوازم آرايشى و بهداشتى در اين مركز وجود دارد.

نمايندگى اپل در زورلو استانبول

مركز زورلو استانبول اولين ميزبان نمايندگى اپل در تركيه بوده است.

نمایندگی اپل زورلو استانبول

نمایندگی اپل زورلو استانبول

هتل ٥ستاره رافلز در زورلو استانبول

اين مركز داراى هتلى بسيار شيك است. كه ١٣٢اتاق دارد. كه در آخرين طبقه اين مركز واقع است. منظره چشم انداز بسيار زيبايى از شهر و تنگه بسفر را مى توان ديد.

هتل رافلز زورلو استانبول

هتل رافلز زورلو استانبول

رستوران ها و كافه ها

در اين مركز بيش از ٤٠كافه و رستوران وجود دارد. كه رستوران هاى تركى و بين المللى و غذاهاى ايتاليايى و مديترانه اى خوشمزه نيز وجود دارد. و محيطى بسيار شيك و مدرن براى لذت بردن از غذا وجود دارد.

سينماها و سرگرمى ها

در اين مركز سالن هاى سينما با ظرفيت بالا وجود دارد. كه شما مى توانيد بهترين فيلم هاى هاليوودى را در آنجا تماشا كنيد.

سینما مركز خريد زورلو استانبول

سینما مركز خريد زورلو استانبول

سالن هاى بولينگ ،انواع بازى هاى كامپيوتر مناسب براى كودكان و استخر هاى كم عمق و سالن هاى بازى و سرگرمى كودكان در اين مجموعه وجود دارد .

رسيدن به زورلو استانبول

بهترين راه رسيدن به زورلو استانبول استفاده از مترو است. كه بى دغدغه بدون ترافيك راحت به اين مركز مى توانيد برويد. از خطM2استفاده کرده و در ايستگاه قايرتپه از مترو پياده شده و با حدود ١٥دقيقه پياده روى به اين مركز مى رسيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *