وبلاگ

معرفی چند رستوران غذاى آمريكايى در استانبول

Rate this post

اگر به دنبال خوردن غذاى آمريكايى در استانبول هستید، این متن را بخوانید. آمريكا يكى از بزرگترين كشورهاى دنيا با فرهنگ تلفيقى از همه جاى دنياست. اين فرهنگ بر روى غذاها نيز تاثير گذاشته است. و با خلاقيت غذاهاى بسيار خوبى به وجود آورده اند.

غذاهاى آمريكايى از تنوع زيادى برخوردارند. و با ذائقه بيشتر مردم سازگار مى باشند. استانبول شهرى بزرگ و هزار رنگ است كه در آن مى توان غذاهاى آسيايى و آمريكايى يافت.

غذاى آمريكايى در استانبول در رستوران Route Burger House

اين رستوران در كاراكوى كه يك محله گردشگرى در محله بى اوغلو است، قرار دارد. غذاهاى آمريكايى خوشمزه اى سرو مى كند. و داراى ميز و صندلى چوبى شيک است. و ديوارهاى داخلى به رنگ طوسى پوشانده شده است. در اين رستوران علاوه بر غذاهاى آمريكايى براى گياهخواران نيز غذاهاى گياهى وجود دارد. اگر عاشق همبرگر هستيد، همبرگرهاى اين رستوران بسيار خوشمزه و اشتهاآور است. و قيمت ها از ٦تا١٣دلار مى باشد .

غذاى آمريكايى در استانبول

غذاى آمريكايى در استانبول

رستوران Egg&Burger Diner

اين رستوران منوى متفاوتى دارد. در اين رستوران در كنار غذاهاى تركى، مى توانيد غذاهاى آمريكايى نیز سفارش دهيد. فضاى اين رستوران بسيار صميمى است. و داراى منو متنوع است. كه هر زمان به اين رستوران برويد، مى توانيد از غذاهاى خوشمزه آن لذت ببريد. قيمتها از ٥تا١٣دلار متغير است .

Choppers Point Istanbul

فضاى اين رستوران بسيار بزرگ و مدرن است. و با مبلمانى زرشكى چيده شده است. در منوى اين رستوران غذاهاى آمريكايى ،اروپايى ،فست فودى وجود دارد. براى خانواده و كسانيكه كه فرزند دارند، يك محيط متفاوتى است. كه همه را راضى نگه ميدارد. اين رستوران منويى مفصل از نوشيدنى ها دارد. و همچنين دارای پاركينگ و اينترنت رايگان می باشد. و مى توانيد از كارتهاى بين المللى برای پرداخت استفاده كنيد. و زمين اين رستوران به شكل شطرنجى است.

غذاى آمريكايى در استانبول

غذاى آمريكايى در استانبول

Virginia Angus

اين رستوران واقع در محله امينونو است. داراى منو مفصلى از غذاهاى متنوع است. در اين رستوران فست فود ها ،استيک ها ،غذاهاى حلال و كباب و غذاهاى آمريكايى وجود دارد. كه مى توانيد نسبت به ذائقه خود انتخاب كنيد و سفارش دهيد. اين رستوران در بين كاربران امتيازات خوبى بدست آورده است. و كاركنان اين رستوران بسيار خوش برخورد هستند .

غذاى آمريكايى در استانبول در رستوران West cakery

اين رستوران داراى منوى متفاوتى است. و در كنار غذاهاى آمريكايى شما انتخاب هاى فرانسوى هم خواهيد داشت. كه اصلا با هم مطابقت ندارند. و به همين دليل مورد توجه است. در اين رستوران هر زمان از روز مراجعه كنيد چيزى براى خوردن داريد. و يكى از بهترين قسمت ها ويترين نان قندى ها و شيرينى هاى سنتى اين رستوران است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *