وبلاگ

آكواريوم آكوا وگا آنكارا

Rate this post

آكواريوم آكوا وگا آنكارا يكى از جاذبه هاى گردشگرى اين شهر است. آكواريوم وگا داراى ٢طبقه در بخش هاى متنوع است و در بلوار Doğukentدر مركز خريد ناتا وگا اوت لت قرار دارد. يكى از بزرگترين مجموعه هاى تفریحی تركيه به حساب مى آيد.

آكواريوم آكوا وگا مجموعه اى است كه در آن گونه هاى مختلف دريايى وجود دارد. و می توانید از آشنایی و مشاهده ۱۲۰۰ جانور دریایی لذت ببرید. و شگفت زده شوید.

گونه های دریایی آکواریوم

آکواریوم با حجم ۴٫۵ میلیون لیتر آب و طول ۹۸ متر، صدها گونه دریایی در خود جاى داده است. این گونه ها شامل کوسه ها تا ماهی های کپور گلگون است. از ماهی های ناپلئون گرفته تا دلقک ماهی و انواع گونه های دریایی را در این آکواریوم مى توان مشاهده كرد.

آكواريوم آكوا وگا آنكارا

آكواريوم آكوا وگا آنكارا

گونه های دریایی مختلفى را از نقاط مختلف جهان صرفا برای این آکواریوم جمع آوری می کنند.

در اين آكواريوم زيبا انواع جانوران دريايى ،ماهى ها ،كوسه ها ،لاكپشت ها ،اسب هاى دريايى و گياهان دريايى در يک تونل قرار دارند.

بخش های مختلف آكواريوم آكوا وگا آنكارا

اصلى ترين بخش هاى اين آكواريوم عبارتند از :جهان آدرنالين ،غار نمک ،آكواريوم ها ،ماهى كوى موزه صدف دريايى ،تونل آكواريوم و….

در جهان آكواريوم ٢٥٠گونه مختلف در كنار هم قرار دارند. در اين قسمت خطرناک ترين موجودات قرار دارند. كه از جمله آنها مى توان به سمى ترين مارمولک جهان ،مار زنگى موهاوى ،بزرگترين گونه رتيل جهان ،هزار پاى غول پيكر و پيتون يكى از طولانى ترين مار جهان نام برد. گونه هاى جانورى كه تنها در مستندها دیده اید، می توانید در اين آكواريم مشاهده كنيد.

آكواريوم آكوا وگا آنكارا

آكواريوم آكوا وگا آنكارا

خرید هدیه و سوغات از مجموعه آکواریوم آکوا

در مجموعه آكواريوم آکوا وگا آنکارا ، فروشگاه های کادویی نیز در دسترس هستند. اگر دوست دارید يادگارى از سفر هيجان انگيز خود داشته باشيد، مى توانيد از محصولات متنوع اين فروشگاه خريدارى كنيد. همچنین مى توانيد به كافه هاى آكوا سرى بزنيد و نوشيدنى و خوراكى سفارش دهيد. و استراحت و رفع خستگى كنيد .

با سفر كردن به دنیای جذاب جانوران دریایی را مى توانيد ببینید که چگونه در صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند. آکواریوم آکوا وگا آنکارا با بهترین گونه های دریایی و حیات وحش ميزبان مهمانان و گردشگران است. و مى توانيد با دنیای دیگری آشنا شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *