شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری

بررسی های منطقه ای مناسب برای سرمایه گذاران ایرانی در ترکیه

Rate this post

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه هموار مورد توجه خارجیان و ایرانیان بوده است.

از تاریخ سپتامبر سال 2018 با آسان شدن شرایط سرمایه گذاری منجر به شهروندی ترکیه، تقاضا برای خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه نسبت به قبل بیشتر شد. و افراد زیادی با هدف گرفتن پاسپورت ترکیه اقدام به خرید ملک کردند.

خرید ملک برای گرفتن پاسپورت ترکیه باید دارای شرایط خاصی باشد. و ملک توسط کارشناس بررسی می شود که شرایط لازم برای شهروندی ترکیه را داشته باشد.برای اطلاع از شرایط شهروندی ترکیه کلیک کنید.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو همواره راهنمای ایرانیان در ترکیه بوده. با داشتن کادر مجرب و حرفه ای در خصوص مسائل حقوقی راهنمای ایرانیان می باشد. در زمینه خرید ملک نیز کارشناسان متخصص ترک و ایرانی در موسسه وجود دارند. ابتدا بودجه، شرایط و علاقه مندی های شما را پرسیده. سپس موردهای مناسب برای شما را به شما معرفی می کنند.

در خصوص خرید ملک در مناطق مختلف نیز توصیه ها و مشاوره های لازم را قبل از خرید به شما می گویند تا با دید باز اقدام به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه انجام دهید.

همچنین اگر شخصی خودش ملکی را پیدا کرده و قصد خرید آن را دارد، می تواند به کارشناسان املاک موسسه گلوبال کادرو مراجعه کند.

کارشناس املاک،علاوه بر بررسی ملک و سند ملک، و در صورت نبود ایراد در سند، قیمت و سایر موارد در مرحله به نام زدن سند نیز متقاضی را همراهی می کند.

اگر قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه را دارید، قبل از هر اقدامی با کارشناسان و متخصصین موسسه بین المللی گلوبال کادرو مشورت کنید.

شعبه استانبول:00902122124401

شعبه تهران:02122383743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *