وبلاگ

بهترين سواحل بدروم و اطراف آن

جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری ترکیه
Rate this post

سواحل بدروم يكى از مقاصد ساحلى و تفریحی تركيه است كه در تمام سال به ويژه در تابستان‌ها به خاطر سواحل زيبا و ماسه‌ايش گردشگران بسيارى به آن سفر مى‌كنند.

در سفر به بدروم شما مى‌توانيد انواع فعاليت‌ها و تفريحات آبى جذاب مانند پاراسلينگ،غواصى،جت اسكى، قايق سوارىی بادسوارى، اسنر كلينگ و ..انجام دهيد. علاوه بر اينها كلوپ‌هاى ساحلى باكيفيتى وجود دارد كه بين گردشگران پر طرفدار هستند.

معرفی چند ساحل بدروم

ساحل بيتز

بيتز داراى يک پناهگاه ساحلى است. كه در كنار زيبايى‌هاى چشمگير، برای موج سوارى مناسب است. همچنین براى اقامتى جذاب و به ياد ماندنى مى‌توانيد به Bitez Yalisi برويد. كه اقامتگاه فوق العاده‌اى براى گردشگران است و در كنار امكانات لوكس مى‌توانيد دسترسى آسان به ساحل و تخت‌هاى آفتابى داشته باشيد.

در سواحل بدروم اقامتگاه‌هایی وجود دارد که جز اقامتگاه‌های ساحلى برتر در سواحل تركيه است. ساحل Bitez داراى تابلوهاى دريايى رنگارنگ است كه به طور حرفه‌اى در بين دكل‌هاى بادبانى موجود در خليج قرار گرفته است و نمايى بسيار ديدنى دارد.

ساحل Karainci

اين ساحل جذاب و بسيار ديدنى و بسيار چشمگير است و يكى از بهترين سواحل شبه جزيره بدروم است كه از سوى گردشگران در تور بدروم مورد استقبال قرار گرفته و در فصل تابستان پر ازدحام است. به دليل داشتن آب‌هاى آبى و زلال براى غواصى، قايق سوارى، جت اسكى و ورزش‌هاى آبى بسيار مناسب است.

افرادى كه علاقمند به غواصى هستند اين ساحل مناسب آنها است. دور تا دور ساحل نسبتا صخره‌اى كه با پس زمينه كوه‌هاى سرسبز نماى ديدنى به خود گرفته است.

ساحل کارینجی بدروم

ساحل Torba یکی از زیباترین سواحل بدروم

ساحل توربا جذاب و كم عمق و زلال است. شما مى‌توانيد از دريا و قدم زدن در كنار ساحل لذت ببريد. اين ساحل بسيار دنج و آرام است و با مناطق جنگلى كميابی در این ساحل روبرو خواهيد شد.

اگر به دنبال تعطيلات آرام هستيد، بايد توربا را به عنوان مقصد اصلى انتخاب كنيد و از قدم زدن در طبيعت و شنا كردن در دريا آبى لذت ببريد.

ساحل Gumbet

ساحل گومبت مساحتی به طول ١كيلومتر از منحنى‌هاى اطراف سواحل بدروم را به خود اختصاص مى‌دهد. گومبت ساحلى بزرگ و ماسه‌اى است كه فضايى تميز و آب‌هاى زلال دارد. گومبت از جمله سواحلى است كه بيشتر افراد از وقت گذرانى و تفريح در آن لذت مى‌برند.

ساحل Gundogan

ساحل گوندگان يكى از بهترين سواحل شبه جزيره بدروم است. ورودى ساحل آزاد بوده و مى‌توانيد از دريا و هواى تازه‌ى آن لذت ببريد. آب اين ساحل به دليل دماى پايين خنكى دلچسبى دارد.

ساحل گوندگان بدروم

این محل تابستان‌ها مورد استقبال گردشگران قرار مى‌گيرد. اگر علاقمند به ورزش‌هاى آبى هستيد، Gundogan يكى از مكان‌هاى مناسب براى تفريحات آبى مانند موج سوارى، قايقرانى و غواصى در بدروم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *