اقامت و تحصیل در ترکیه

اقامت از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه

Rate this post

کشور ترکیه ، از جمله کشورهایی است که به دلیل موقعیت و شرایطی که دارد، از جانب ایرانیان به عنوان مقصدی برای سرمایه گذاری ، مهاجرت و ادامه زندگی انتخاب می شود.

ترکیه کشوری است که در تلاش برای پیوستن به اتحادیه اروپا می باشد. و روز به روز در حال رشد و پیشرفت در همه زمینه می باشد.

رشد اقتصادی این کشور در سال های اخیر چشمگیر بوده و پیشرفت خوبی داشته. که همین موضوع باعث انتخاب از طرف سرمایه گذاران خارجی و ایرانی شده است. که سرمایه خود را به این کشور وارد می کنند.

مهاجرت به ترکیه

برای مهاجرت و زندگی در ترکیه ، نیاز به اجازه زندگی یا اجازه کار می باشد. اگر بخواهید در ترکیه فقط زندگی کنید و نیاز به کار کردن ندارید، باید اجازه اقامت ( İkamet İZNI) داشته باشید. اجازه اقامت که اصطلاحا به آن اقامت توریستی نیز گفته می شود.

برای گرفتن اقامت توریستی ترکیه دو راه دارید، یا ملکی را اجاره کنید و یا اقامت از طریق خرید ملک بگیرید (Tapu amaçlı). اقامت توریستی با اجاره ملک یکساله بوده و برای سال بعد قابل تمدید نمی باشد.

اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه ، تا وقتی که سند ملکی دارید، با ارائه سند ملکی به اداره اقامت و در روز راندوو، قابل تمدید می باشد. و باید هر ساله آن را تمدید کنید.

اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

می توانید برای سال اول از طریق اجاره ملک اقامت توریستی یکساله بگیرید. در این یک سال فرصت این را دارید که جوانب زندگی در ترکیه را بسنجید و در صورت تمایل به ادامه زندگی در ترکیه خانه بخرید. همچنین فرصت بیشتری دارید تا به دنبال خانه با شرایط خوب و قیمت مناسب باشید.

برای گرفتن اقامت از طریق خرید ملک باید در روز راندوو سند ملکی خانه خود را که به نام شماست، با خود ببرید. به شما ، همسرتون و فرزندان زیر 18 سال اقامت داده می شود.

خرید ملک در ترکیه

اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، باید ابتدا با کارشناسان و متخصصان در زمینه ملک و املاک مشورت کنید. زیرا قوانین خرید ملک برای خارجیان کمی متفاوت است. و به عنوان خارجی باید با دقت بیشتری برای خرید خانه اقدام کنید.

در صورت نیاز می توانید با موسسه گلوبال کادرو در استانبول تماس بگیرید.

کارشناسان املاک ، خانه و ملک مطابق با خواسته شما را پیدا کرده ، کارهای بررسی سند ، به نام زدن سند ، و در صورت تمایل اقدام برای راندوو و اقامت از طریق خرید ملک برایتان انجام می دهد. همچنین اگر ملک را برای شهروندی می خرید، کارهای دریافت پاسپورت و شهروندی ترکیه را نیز انجام میدهند. با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *