وبلاگ

قانون جدید اداره تاپو برای به نام زدن سند و خرید ملک در ترکیه

3.9/5 - (9 امتیاز)

با توجه به شرایط کشور ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه این روزها افزایش یافته. و افراد از همه کشورها برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام می کنند.

کشور ایران و ایرانیان از جمله افرادی هستند که کشور ترکیه را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند. و تمایل دارند که سرمایه خود را به این کشور بیاورند.

سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در این کشور بیشتر به صورت حساب سپرده بانکی و یا خرید ملک در ترکیه می باشد. ثبت شرکت نیز نوع دیگری از سرمایه گذاری می باشد. که افراد خارجی و ایرانیان انتخاب می کنند.

از بین این گزینه ها خرید ملک طرفداران بیشتری دارد. با خرید ملک علاوه بر سرمایه گذاری می توانید از طریق تاپو ملک، برای دریافت اقامت موقت خود و خانواده (همسر و فرزند زیر 18 سال) اقدام کنید.

برای دریافت اقامت از طریق تاپو ، ملک خریداری شده حتما باید دارای اسکان باشد.

و یا اگر ارزش ملک بالای 250 هزار دلار بود، اقدام به دریافت شهروندی ترکیه نمایید. این ملک را تا سه سال نمی توانید بفروشید.

مدارک مورد نیاز برای اداره تاپو و به نام زدن سند

همانطور که قبلا و در مقالات گفته شد، برای به نام زدن سند ملکی در ترکیه، به مدارکی نیاز دارید.

اداره تاپو ترکیه

اداره تاپو ترکیه

سند زدن ملک در ترکیه در اداره تاپو انجام می شود. و این مراحل در اداره تاپو انجام می شود.

اگر به زبان ترکی (خواندن و نوشتن) تسلط ندارید، حتما باید مترجم رسمی نیز با خود به اداره تاپو ببرید. دارالترجمه رسمی گلوبال کادرو تنها دارالترجمه ایرانی زبان در ترکیه می باشد که مترجم های آن می توانند ترجمه در اداره تاپو را نیز انجام دهند.

مدارکی که از خریدار مورد نیاز می باشد شامل ، ترجمه پاسپورت ، شماره مالیاتی و عکس می باشد.

مدرک جدید مورد نیاز برای اداره تاپو

باتوجه به تغییرات قانونی اخیر در کشور ترکیه ، قانون جدیدی نیز به تازگی در ترکیه اجرا می شود. که طبق آن برای خرید ملک در ترکیه باید ترجمه و نوتر شده کارت ملی یا شناسنامه خود را نیز همراه با مدرک فوق ارائه دهد.

اداره تاپو نیاز به استعلامی دارد که این شخص قبلا ملکی در ترکیه داشته یا نه. این کار بیشتر به دلیل تمدید اقامت می باشد. و یکپارچه شدن سیستم اداره اقامت و اداره تاپو می باشد.

دارالترجمه رسمی ایرانیان استانبول کار ترجمه و نوتر مدارک را برای شما انجام می دهد.

همچنین کلیه کارهای مربوط به کارشناسی ملک ، بررسی سند ، ترجمه مدارک ، مترجم رسمی مربوط به انتقال سند را برایتان انجام می دهد.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو راهنما ، مشاور و اطلاع دهنده آخرین تغییرات قانونی در ترکیه

 

 

 

ثبت ازدواج بین المللیخرید ملک در ترکیهشهروندی ترکیهافتتاح حساب در ایش بانک ترکیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *