وبلاگ

خيابان هاى شیک در استانبول كجا هستند ؟

Rate this post

اطلاع درباره خیابان های شیک در استانبول از آن جهت حائز اهمیت است که همه ما در سفر خود به شهر يا كشور هاى ديگر مشتاق هستيم تا از بهترين مناطق ديدن كنيم. پس در سفر به استانبول مى خواهيم لاكچرى ترين خيابان هاى استانبول را بشناسيم. كه بيشتر هنرمندان و آدم هاى معروف در اين خيابان ها زندگى مى كنند. و احتمال اين هست كه در گشت و گذار در اين خيابان ها با آدم هاى معروف روبرو شويد.

ليستى از خيابان هاى شیک در استانبول

ببک

يكى از معروفترين خيابان ها در استانبول به دليل دارا بودن منظره هاى زيبا و آب و هواى خوب در ميان ثروتمندان است. اين محله در بخش اروپايى قرار دارد و در كنار تنگه بسفر واقع است. و در اطراف خود كافه ها و رستوران هاى متعددى دارد. نوشيدن يک فنجان قهوه در محله ببک بسیار لذت بخش است .

خیابان نيشان تاشى استانبول

يكى ديگر از خيابان هاى شیک در استانبول ، خیابان نيشان تاشى است. اين محله يكى از گران ترين منطقه هاست. و خيابان هاى لوكسى كه بهم وصل شده است. رستوران و کافه هاى زيادى در اين خيابان وجود دارد كه بسيار شيک و بى نظيرند. مغازه هاى اطراف خيابان داراى ويترين هاى لوكس با برندهاى مطرح و لاكچرى مى باشد. اين خيابان در بخش اروپايى استانبول قرار دارد .

خیابان نیشانتاشی خيابان هاى شیک در استانبول

خیابان نیشانتاشی خيابان هاى شیک در استانبول

عبدى ايپكچى

اين خيابان يكى از خيابان هاى نيشان تاشى است. خيلى از هنرمندان در اين منطقه زندگى مى كنند. این خیابان معمارى و طراحى زيبايى دارد. ساختمانهاى شيک و با كلاس يكى از دلايل گرانى و معروفى اين منطقه است. در اين خيابان برندهاى گران و مد روز براى علاقمندان وجود دارد. اگر قصد خريد هم نداريد، حتما از اين خيابان ديدن كنيد.

باكركوى

يكى ديگر از خيابان هاى شیک در استانبول باكركوى است. كه ثروتمندان و مرفهان در اين منطقه ساكن هستند. باكركوى در نزديكى درياى مرمره واقع است. و رستورانهاى مجلل و با كلاس دريايى وجود دارد. كه مى توانيد لذت ببريد. و مراكز خريد با برندهاى مطرح نيز ديده مى شود .

خیابان استقلال استانبول

خيابان استقلال جاى مناسبى است كه توریست ها دوست دارند اجناس گران و لاكچرى خريدارى كنند. در اين خيابان بوتيك هاى زيادى به چشم مى خورد و اجناس لوكس زيادى وجود دارد. در این خیابان ترامواى نیز وجود دارد. علاوه بر خريد مى توانيد از جاذبه هاى تاريخى اين منطقه ديدن كنيد.

خیابان استقلال خيابان هاى شیک در استانبول

خیابان استقلال خيابان هاى شیک در استانبول

خیابان بغداد استانبول از خيابان هاى شیک در استانبول

خيابان بغداد جز خيابان هاى با كلاس استانبول است. همانند خيابان هاى لوكس دیگر، خيابان بغداد نيز داراى فروشگاه ها و بوتيك هاى لوكس مى باشد. اجناس گران و برند دارد. اين خيابان در بخش آسيايى قرار دارد كه با كشتى مى توانيد از منطقه اروپايى به اين خيابان برويد. در همه ساعات از شبانه روز اين خيابان شلوغ و مملو از جمعيت است .

اتيلر

خيابان اتيلر در بين جوانان و علاقمندان به تفريحات شبانه بسيار پر طرفدار است. اتيلر يكى از خيابان هايى است که جوان پسند مى باشد. و بافتى لوكس دارد. و در ليست شیکترین منطقه هاى استانبول است. در حين قدم زدن در خيابان اتيلر شاهد كافه ها و رستوران هاى شيک خواهيد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *