شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری

سند ملکی در ترکیه و مشخصات و مفاد آن ، نحوه تنظیم و قطعیت اسناد ملکی در ترکیه به نام خارجیان

4/5 - (3 امتیاز)

برای اثبات حق مالکیت ملک در ترکیه، به صاحب ملک تاپو داده می شود. که یک سند رسمی و حقوقی برای اثبات حق مالکیت می باشد. به سند ملکی در ترکیه تاپو گفته می شود.

با توجه به نوع ملک، نوع سند نیز متفاوت می باشد. بعد از اینکه گرفتن سند ملکی برای اتباع خارجی در ترکیه امکان پذیر و میسر شد، اسناد ملکی به صورت دیجیتالی ارائه می شود.

ویژگی های اسناد جدید

اسناد جدید دارای 3 بخش می باشد. که شامل اطلاعات ملک، اطلاعات مالک و اطلاعات ثبتی می باشد.

یکی از تفاوت های اسناد جدید این است که فضای خالص و ناخالص پروژه در این اسناد قید شده است.

یکی از مزیت های سندهای جدید، اختصاص شماره شناسایی به همه اطلاعات موجود در سند می باشد. با استفاده از این شماره می توان به تمام اطلاعات سند از ابتدا تا حال دسترسی داشت.

در صورتیکه ملک به صورت شریکی باشد، سهم هر مالک و مساحت سهام هر کدام در سند باید حتما قید شود.

این موضوع در زمینه اخذ شهروندی ترکیه بسیار مهم می باشد. و حتما باید به آن توجه شود. تا در روند اخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک با مشکل روبه رو نشوید.

اسناد جدید مجهز به کد QR می باشد. با استفاده از این کد می توان به موقعیت ملک دسترسی پیدا کرد. همچنین به جای نام استان، شهر، منطقه، قطعه و … یک شماره شناسایی در سند وجود دارد.

با استفاده از کد QR می توان به تمام اطلاعات سند دیجیتال از طریق تلفن همراه، دسترسی داشت.

در صورتیکه تمایل به خرید ملک در ترکیه دارید، می توانید با مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو تماس گرفته. با کارشناسان بخش املاک صحبت کرده. و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید. تا در خرید ملک مورد نظر و بعد از آن به نام زدن سند، با مشکل مواجه نشوید. و در مسیر درست و قانونی کار خود را انجام دهید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *