وبلاگ

تخفيف دارترين روز دنيا ( جمعه سياه – بلک فرایدی )

Rate this post

جمعه سياه يا همان بلک فرایدی يک حراج سالانه است. كه همه ساله در بسيارى از كشورهاى دنيا در آخرين جمعه ماه نوامبر بسيارى از مغازه ها و برندها اجناس و كالا هاى خود را با تخفيف ويژه به فروش مى گذارند. و در طى اين حراجى ( بلک فرایدی ) بيشتر كالاهاى مصرفى مردم كه شامل پوشاک ،لوازم الكترونيكى ،لوازم آرايشى و بهداشتى و خانگى تا ٧٠ درصد تخفيف دارند .

جمعه سیاه در ترکیه

جمعه سياه در تركيه بيشتر به استانبول مختص است. و با ساير كشورهاى جهان متفاوت تر است. و تنها اين حراجى در يک روز نيست. به همين دليل فروشگاه ها در استانبول زياد شلوغ نمى شوند. و در طى اين روزها مى توانيد كالاها و اجناس مورد نياز خود را با٣٠تا٧٠درصد تخفيف تهيه كنيد.

جمعه سياه

جمعه سياه

بهترین محصولات برای خرید در جمعه سیاه ترکیه

پوشاک برندهاى معتبر ٧٠ درصد تخفيف دارند. پوشاک يكى از بهترين چيزهايى است كه در جمعه سياه تركيه مى توانيد خريدارى كنيد.

همچنین مى توانيد پوشاک خارج از فصل را با قيمت هاى مناسب تهيه كنيد. بطور نمونه لباس هاى تابستان قيمت كمترى از لباس هاى زمستانه دارند. و شامل تخفيف بيشترى هستند .

حراجى هاى بلک فرایدی در فروشگاه هاى اينترنتى نيز وجود دارد. بنابراين مى توانيد خيلى راحت بدون دردسر از فروشگاه هاى اينترنتى خريد كنيد. به خصوص در شرایط کنونی اپیدمی ویروس کرونا که خرید حضوری خطرناک می باشد.

جمعه سياه - بلک فرایدی

جمعه سياه – بلک فرایدی

یکی از این اپلیکیشن ها و فروشگاه های اینترنتی ، ترندیول می باشد. که تخفیفات قابل توجهی دارد. و می تواند هر چیزی که نیاز دارید، از برندهای مختلف تهیه کنید.

در تخفيف بلک فرایدی زياد قيمت هاى لوازم خانگى تغيير نمى كند.

نكته قابل توجه در رابطه با بلک فرايدى در استانبول اين است كه بعد از اتمام جمعه سیاه ، هنوز تخفيف ها ادامه دارد. اينبار تخفيف ها کمتر و حدود ٣٠يا٢٠درصد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *