وبلاگ

معرفی مناطق مناسب برای سرمایه گذاری و خريد ملک در آنتاليا

5/5 - (1 امتیاز)

1-آلانيا شهرى در حال توسعه و پيشرفت

يكى از اولويت هاى سرمايه گذاران برای خريد ملک در ترکیه ، شهر آلانيا است. كه در منطقه شرقى آنتاليا واقع است. اين منطقه به دليل رشد گردشگرى و توريستى باعث شده است كه اتباع خارجى را براى خريد ملك در اين منطقه به خود جذب كند.

و طرفداران زيادى در بين خريداران و سرمايه گذاران ملک در ترکیه بوجود آورد. دو محله محموتلار و آوسالار با بهترين قيمت ها نسبت به محله هاى ديگر ، طرفداران زيادى دارند. و امكانات اوليه را براى سرمايه گذارانى كه به مدت طولانى روى خانه و ملک سرمايه گذارى مى كنند، را فراهم كرده است .

خرید ملک در آنالیا

خرید ملک در آنالیا

2-بلک آنتاليا

منطقه بلک به سرزمين گلف معروف است. كه سالانه هزاران علاقمند به اين ورزش از آنجا ديدن مى كنند. و معروفيت اين منطقه وجود زمين هاى ورزشى مى باشد. و يكى از مراكز گلف تركيه مى باشد. اين منطقه به دليل دارا بودن هتل هاى لوكس و امكانات تفريحى زياد، بين گردشگران بسيار محبوب است.

و همچنين با وجود خانه هاى زيبا و لوكس با محيطى ساكت و آرام براى افرادى كه مدت زمان زيادى مى خواهند در اين منطقه سكونت كنند، گزينه بسيار مناسبى مى باشد. اگر قصد خريد ملک در اين منطقه را داريد، حتما بايد ارزيابى كنيد .

3-كمر منطقه اى با امكانات بالا

يكى ديگر از منطقه هايى كه آب و هواى خوب و طبيعت زيبا و بكرى دارد، منطقه كمر است. اين منطقه در فصل تابستان پر از ازدحام جمعيت بوده ولى در زمستان برخلاف تابستان خيلى آرام و دنج مى باشد.

اين منطقه به دليل نزديك بودن به مزرز شهر و دسترسى راحت به مركز شهر و به دليل توريستى بودن و وجود جاذبه هاى گردشگرى، موجب شده است كه سرمايه گذاران زيادى از سرتاسر اروپا در اين منطقه سرمايه گذارى كنند. و محله هاى ديگرى كه طرفداران زيادى را به سمت خود مى كشند، محله هاى چاميووا ،ارسلان بوجاک و گوينوک مى باشند .

خرید ملک در آنتالیا - کمر

خرید ملک در آنتالیا – کمر

4-كالكان يكى از مناطق لوكس آنتاليا

اين منطقه در قلب خط ساحلى جنوب تركيه واقع است. كه به منطقه زندگى لوكس معروف است. در اين منطقه ويلاهاى بسيار شيك و مدرن همراه با منظره بسيار زيباى درياى مديترانه كه نشانگر يك شيوه زندگى منحصر به فرد است . در اين منطقه شش محله ى ديگر نيز وجود دارد كه ديدن هركدام از آن محله ها آدم را حيرت زده مى كند. يكى از بهترين محله ها كيزيلتاش در كومورلوك است .

خرید ملک در آنتالیا

خرید ملک در آنتالیا

5-مركز شهر آنتاليا

اين منطقه يكى از مناطق پر رفت و آمد مى باشد. و افرادى كه دنبال مراكز خريد و تفريحات شبانه هستند، بيشتر طرفدار اين جور مناطق هستند. و خريدارانى كه بودجه زيادى براى خريد ملک در نظر گرفته اند، منطقه هاى لارا و كنييالتى را انتخاب مى كنند.

تا از نحوه ى زندگى كنار ساحل لذت ببرند. در ميان ده ها ساحل تركيه اين منطقه نيز يكى از زيباترين مناطق بشمار مى آيد. كسانى كه به دنبال خانه با قيمت مناسب هستند، منطقه كپزا را انتخاب مى كنند. اين منطقه بخاطر قرار گرفتن در مركز شهر بهترين منطقه براى زندگى به حساب مى آيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *