وبلاگ

خرید ملک در آنکارا و بررسی قیمت و مناطق مختلف آنکارا

5/5 - (1 امتیاز)

آنكارا پايختت كشور تركيه است. حدود پنج ميليون جمعيت دارد. اين شهر دومين شهر بزرگ كشور تركيه محسوب مى شود.

آنكارا يك شهر مدرن مى باشد. كه جمعيت نسبتا زيادى دارد. برخلاف شهرهاى ديگر تركيه توريستى نمى باشد. از لحاظ سطح فرهنگى مناسب براى زندگى مى باشد.

ساختمان هاى متعددى در اين شهر ساخته شده است. و بخاطر موقعيت فرهنگى و زندگى در اين شهر خيلى از افراد تمايل به خريد ملک در اين شهر دارند. به همين دليل قيمت ملک در آنکارا رو به افزايش است.

خرید ملک در آنکارا

خرید ملک در آنکارا

مهمترين امتياز خريد ملک در آنكارا، اخذ اقامت تركيه است. كه شما با خريد ملک به راحتى مى توانيد اقامت تركيه را دريافت كنيد.

مزاياى ديگر آنكارا براى زندگى، هزينه هاى مناسب، وجود آب و هواى خوب و وجود مكان هاى تاريخى و محله هاى بسيار زيبا است. خانه هاى متعددى با امكانات رفاهى و قيمت هاى مناسب وجود دارد. كه كسانى كه خانه در آنكارا خريدارى مى كنند از امكانات آن ها بهره مند می شوند.

كشور تركيه با عاقبت انديشى و مناسب نگه داشتن قيمت ملک در آنکارا و شهرهاى ديگر، توانسته مهاجران زيادى را جذب كشور خود كند. و ايرانى ها از اين دسته از مهاجرانى هستند كه تمایل به خريد ملك در اين كشور دارند.

ايرانى های بسيارى وقتى از قيمتهاى خانه ها در تركيه باخبر مى شوند، تصميم به خريد ملک در ترکیه مى كنند.

مناطق مختلف آنکارا برای خرید ملک

كسانى كه تمايل به خريد خانه در آنكارا را دارند، بيشتر در منطقه هاى معروف و لوكس آنكارا خانه خريدارى مى كنند. محله ى كيزيلاى و يا منطقه چانكايا. در اين منطقه آپارتمان هاى بسيار شيك و مبله و مجتمع مسكونى هاى لوكس با امكانات رفاهى وجود دارد. در اين منطقه مراكز خريد متعددى وجود دارد. و يكى از گران ترين منطقه و محله هاى آنكارا به حساب مى آيد.

قیمت خرید ملک در آنکارا

قیمت خرید ملک در آنکارا

ميانگين قيمت هر متر مربع در منطقه چانكايا ٢٥٧٢لير مى باشد. و در منطقه هاى ديگر هر متر مربع ١٨٦١لير است .

ايرانى هاى زيادى تمايل براى خريد ملک در تركيه دارند. به دليل به صرفه بودن خريد ملک در تركيه نسبت به ايران. و بيشتر رغبتشان براى خريد ملک، گرفتن اقامت كشور تركيه است.

كسانى كه قصد و تصميم به خريد ملک در تركيه را دارند، بايد مراقب افراد سودجو و كلاهبردارن باشند. و از طريق شركت هاى معتبر اقدام به خريد كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *