وبلاگ

اوت لت ارزان در استانبول – معرفی اوت لت های معروف استانبول

Rate this post

اطلاعات اوت لت ارزان در استانبول مهم است. استانبول يكى از زيباترين شهرهاى تركيه به حساب مى آيد. كه بيشتر افراد از سرتاسر جهان استانبول را براى سفر خود انتخاب مى كنند. شهرى زيبا و ديدنى كه جاذبه هاى زيادى در خود جاى داده است.

جاذبه هاى مدرن توريستى شهرى كه در كنار پارک هاى سرسبزش مى توانيد آرامش را تجربه كنيد. و كاخ ها و مساجد عظمت خود را نشان مى دهند و مى توانيد ساعتها در تنگه بسفر لحظات رمانتيكى را سپرى كنيد. در بازارها و مراكز خريدش مى توانيد بهترين سوغاتى ها را بخريد.

خريد از اوت لت ها در استانبول

اون لت ها همان حراجى ها هستند. و تاريخ آن ها به گذشته بر مى گردد. به نيمه دوم قرن بيستم ، زمانى كه در نزديكى كارخانه هاى توليد پوشاك فروشگاه هايى وجود داشت كه آن اجناس را به قيمتهاى پايين به فروش مى رساندند. چون هزينه حمل و نقل نداشتند.

امروزه اما اوت لت ها فروشگاه هاى برند توليدكننده اى مانند شركت هاى زنجيره اى توليد كننده كيف و كفش و لباس هستند. كه اجناس يك برند را به فروش مى رسانند. و در سال هاى اخير دامنه فعاليت آنها بيشتر شده است. ما در اينجا ٦ اوت لت ارزان در استانبول را معرفى میکنیم.

اوت لت آسيا پارک یک اوت لت ارزان در استانبول

اين مجموعه داراى هفت طبقه مى باشد. كه برندهاى مطرح ترک در آن نمايندگى دارند. كه مى توانيد انواع پوشاک زنانه و مردانه با قيمتهاى ارزان تهيه كنيد. اوت لتى كه در سال ٢٠٠٧در اين شهر افتتاح شد. و از آن زمان تا به حال به عنوان بهترين هاى استانبول به حساب مى آيد. اين مجموعه از ساعت ١٠صبح تا ١٠شب داير مى باشد.. و داراى طبقات رستوران و كافه و آبميوه فروشى و امكانات تفريحى براى كودكان است.

اوت لت ايرپورت

اين مجموعه داراى سقفى متحرک است. كه بيش از صد فروشگاه دارد. و برندهاى مختلفى در خود جاى داده است. و مطرح ترين برند جهان، برند ورساچه ، در اين مجموعه شعبه دارد. اين مجموعه در منطقه ى اوتاكوى قرار دارد. كه مى توانید خريد با كيفيت با قيمتى مناسب انجام دهيد.

اوت لت Deposite

اين اوت لت در منطقه ايتاكالى قرار دارد. كه برترين برندها را داراست. برندهايى از سراسر كشورها و داراى ١٠رستوران است. و بيش از صد باب مغازه با برندهاى مختلف دارد. و همه روزه از ساعت ١٠صبح تا ١٠شب داير مى باشد. و اين مجموعه لوازم الكترونيكى نيز دارد .

اوت لت ارزان در استانبول

اوت لت ارزان در استانبول

اوت لت كاله یک اوت لت ارزان در استانبول

اين مجموعه در سال ٢٠٠٧تاسيس شده است. و داراى مساحتى حدود ٨هزار مترمربع است. كه به غير از مركز خريد داراى مركز تفريحى نیز مى باشد. و داراى سالن هاى سينما و رستوران مى باشد. و اوت لتى كه برندهاى نايك ،دفكتو و آديداس در اين مجموعه نمايندگى دارند. و يكى از معروف ترين مراكز خريد استانبول مى باشد .

اوت لت وياپورت آسيا

داراى ٤٠فروشگاه در يک درياچه مصنوعى و يكى از زيباترين اوت لت هاى استانبول مى باشد. كه در آن انواع اجناس مانند مبلمان ،طلا و جواهر ،وسايل آشپزخانه ،ساعت و چرم ترک و …مى توانيد خريدارى كنيد. اين اوت لت در نزديكى فرودگاه صبيحه قرار دارد و بسيار طرفدار دارد.

اوت لت ارزان در استانبول اوت لت ویاپورت

اوت لت ارزان در استانبول اوت لت ویاپورت

اوت لت فكس سيتى

فكس سيتى علاوه بر فروشگاه هاى معتبر داراى مركز تفريحى مى باشد. و داراى سالن بولينگ ،سينما ،رستوران و كافه مى باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *