وبلاگ

معرفی چند سالن كنسرت در آنتاليا

3.5/5 - (2 امتیاز)

سالن کنسرت در آنتالیا ، برای گردشگرانی که می خواهند برای تعطیلات به این شهر بروند، بسیار جذاب می باشد. بسيارى از گردشگران خارجى براى گذراندن يک تعطيلات شاد و مفرح شهر آنتاليا را در سفر به تركيه انتخاب مى كنند. شهرى كه روزهاى گرم سال به دليل داشتن سواحل زيبايش پر از توريست مى شود.

از طرفى برنامه هاى جذاب بسيارى براى گردشگران در نظر گرفته مى شود. تا سفر آن ها را جذاب تر كند. برگزاری کنسرت یکی از این برنامه ها می باشد.

مركز Expo آنتاليا

اين مركز يک مركز علمى و فرهنگى است. كه تمام نمايشگاه هاى شهر را ميزبانى مى كند. بسيارى از كنسرت هاى ايرانى در اين مركز برگزار مى شود. اين مجموعه در سال ١٩٩٩ساخته شده است و در اين سالن برنامه هاى مختلفى اجرا مى شود. و گنجايشى حدود ٣٨٠٠نفر را دارد. اين مكان در شمال شرق واقع شده است. و از مركز شهر فاصله ى دورى ندارد.

کنسرت آنتالیا

کنسرت آنتالیا

Holly stone

معروفترين سالن کنسرت در آنتاليا ، Holly stone به شمار مى رود. كه از كنسرت هاى تركى ميزبانى مى كند. اين سالن نسبتا بزرگ امكانات عالى را در اختيار گردشگران مى گذارد. و از نظر سيستم صدا از كيفيت بالايى برخوردار است.

اين مكان از طراحى داخلى بسيار زيبايى برخوردار است. و داراى نورپردازى خيره كننده، محيط امن ،جوى شاد و عالى و حضور خوانندگان معروف در اين سالن از ديگر امتيازات اين سالن مى باشد.

تئاتر تاريخى Aspendos یک سالن کنسرت در آنتالیا

اين مكان تاريخى در كنار ميزبانى از فستيوال هاى مهم تئاتر، برخى از فستيوال ها را نیز برگزار مى كند. كه براى تماشاى كنسرت هاى جذاب عالى به نظر مى رسد. در كل تجربه بودن در يک تئاتر تاريخى و تماشاى برنامه اى در اين مكان خود يک خاطره ى به يادمانى از سفر به آنتاليا برايتان خواهد ساخت.

آمفی تئاتر در آنتالیا

آمفی تئاتر در آنتالیا

Jolly joker Antalya یک سالن کنسرت در آنتالیا

اين برند زنجيره اى چندين سالن در شهرهاى مختلف تركيه دارد. و در آنتاليا نيز حضور دارد. يكى ديگر از سالن هاى مهم است كه كنسرت ايرانى در آن برگزار مى شود.

همچنین به طور منظم برنامه هاى مختلف موسيقيايى را برگزار مى كند. و از نظر قيمتی، قيمت بالايى دارد. امکانات خوبى در اين مكان در نظر گرفته شده است. در اين مكان انواع خوراكى ها و نوشيدنى ها ارائه مى شود. همچنین اين مكان از امنيت بالايى برخوردار است .

Antalya State opera and Ballet

اگر جدا از برنامه هاى شاد و شلوغ مى خواهيد سراغ موسيقى كلاسيک برويد، و يا مى خواهيد يک اپراى با شكوه را تماشا كنيد، آنتاليا يک مركز عالى براى شما در نظر گرفته است. كه در آن برنامه هاى جذابى را از هنرمندان داخلى و خارجى برگزار مى كند.

اين سالن زيبا و با شكوه با امكاناتى كه در خصوص صدا و تصوير دارد، به گروه هاى حرفه اى اين امكان را مى دهد كه تا برنامه هاى كاملی را روى سن برگزار كنند. به همين دليل گروه هاى بزرگ دنيا براى اجرا به اين مكان می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *