دسته بندی نشده

مشاور مالی یا حسابرس قانونی که برحسب قوانین ترکیه الزامی است کیست و چه وظایفی دارد؟

Rate this post
استخدام حسابرس قانونی یا مشاور مالی ترک ، برای ثبت شرکت در ترکیه لازم و ضروری است. و شرکت ثبت شده در ترکیه حتما باید برای امور مالی خود حسابرس قانونی ترک داشته باشد.

حسابرس قانونی کیست؟

مشاور مالی در اتاق مشاوران مالی آزاد ترکیه، قسم خورده می باشد. و اسم آن ها در اتاق مشاورین مالی ثبت شده و قابل استعلام است.
حسابرس قانونی کارهای مربوط به ثبت شرکت را انجام میدهد. و پس از ثبت نیز نگهداری شرکت و انجام امور مالی و تنظیم بیان نامه های مربوط به شرکت برعهده اوست.
برای استخدام این شخص ، باید در نوتر وکالتنامه ای تنظیم شود. که مفاد این وکالتنامه باید مطابق با مسئولیت هایی است که می خواهید به او بدهید.
اگر مدیر شرکت در ترکیه است، نیازی نیست تا مسئولیت های زیادی به مشاور مالی داده شود.
و بهتر است مدیر شرکت کارهای مربوط به شرکت را خودش مدیریت کند. و فقط امور مربوط به مشاور مالی را به او واگذار نماید.

نکات مربوط به تنظیم وکالتنامه در ترکیه

بهتر است برای وکالتنامه زمان تنظیم کنید. و مفاد آن دقیق باشد. این نکات برای تنظیم وکالتنامه در ترکیه از هر نوعی لازم است و باید به آن ها دقت کنید.
بهتر است اگر تسلط کافی در خواندن و نوشتن ترکی ندارید، با مترجم رسمی به نوتر بروید. و با راهنمایی مترجم وکالتنامه تنظیم کنید.
موسسه بین المللی گلوبال کادرو خود دارای دارالترجمه رسمی نیز می باشد. و در صورت نیاز به مترجم رسمی می توانید با ما تماس بگیرید.
ویژگی دیگر موسسه گلوبال کادرو در این است که مترجم های رسمی، به قوانین و حقوق ترکیه نیز آگاهی کامل داشته و می توانند وکالت مورد نظر را برای شما تنظیم کنند.
و یک نفر هم کار تنظیم وکالتنامه و هم کار مترجم رسمی را برای شما انجام می دهد.
موسه بین المللی گلوبال کادرو، مجموعه ای کامل از دارالترجمه ، کارهای حقوقی ، ثبتی و …. را برای شما جمع آوری کرده تا همه کارهای خود را با یکبار مراجعه و بدون واسطه انجام دهید. با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *