وبلاگ

تنظیم وکالتنامه از طریق سامانه تاک

Rate this post

جهت تسهیل در تایید اسناد و مدارک ایرانیانی که برای تحصیل یا کار به خارج از ایران می روند، وزارت امور خارجه ایران در تاریخ 1 اسفند سال 1393 ، سامانه ای به نام سامانه تاک راه اندازی کرده است.

سامانه تاک چیست؟

سامانه تاک کوتاه شده عبارت (تایید اسناد کنسولی) می باشد. مدارک تحصیلی دانشجویان و محصلین، اسناد و گواهی پزشکی، اجازه خروج فرزند یا همسر، تنظیم وصیت نامه ، تنظیم وکالتنامه برای استفاده در خارج از کشور باید ترجمه و تایید دادگستری و امور خارجه شوند.

همچنین در صورت تنظیم وکالتنامه در نوترهای ترکیه می توانید از طریق واتس اپ با ما تماس بگیرید.

برای تایید امور خارجه باید در سامانه تاک ثبت نام کنید. پس از ثبت در سامانه تاک، به تایید وزارت امور خارجه می رسد. که رایگان می باشد.

سامانه تاک

سامانه تاک

اموری که در این سامانه می توان انجام داد

تنظیم وکالتنامه ها، تایید مدارک و گواهی های پزشکی ، تایید مدارک دانشگاهی دانشجویان و فارغ التحصیلان و… از جمله مواردی است که می توانید در این سامانه انجام دهید.

نحوه کار با سامانه

ابتدا باید به سامانه اینترنتی وارد شوید. پس از ثبت نام می توانید به سامانه وارد شوید. پس از بارگذاری و آپلود مدارک ، کد رهگیری به شما داده می شود. در روز مشخص شده به محل تعیین شده همراه با اصل مدارک مراجعه می کنید. و مدارک تایید یا وکالتنامه تنظیم می کنید.

برای ثبت نام در این سامانه باید اطلاعاتتان را مطابق با پاسپورت وارد کنید. اطلاعات شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره پاسپورت و … . آدرس ایمیلی هم از شما می خواهند بنابراین در وارد کردن ایمیل دقت کنید.

اخیرا به منظور گسترش تسهیلات برای ایرانیان مقیم خارج از ایران، و برای یکپارچگی امور، امور و تاییدیه های مربوط به سامانه تاک به سامانه میخک (سامانه مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی) انتقال یافت.

"<yoastmark

 

ثبت ازدواج بین المللیخرید ملک در ترکیهشهروندی ترکیهافتتاح حساب در ایش بانک ترکیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *