شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری

چرا به گلوبال کادرو اعتماد کنم؟

Rate this post

مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو که از سال 2010 میلادی درترکیه به فعالیت پرداخته و پس از ثبت رسمی دفاتر آن در کشورهای ایران ،ترکیه، گرجستان و لهستان سعی دارد فاصله ی خود را با متقاضیان تمامی خدمات حقوقی، ثبتی و تهیه مدارک بین المللی به حداقل برساند. از این رو این امکان را فراهم نموده است که همانند سایر خدمات مؤسسه، خدمات مربوط به اخذ شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری نیز به صورتی شفاف، سریع و کارشناسی شده ارائه و به انجام برسد.

داشتن امکانات و مجوزهای ویژه همانند دارالترجمه رسمی با مهر و امضای خود مؤسسه در ترکیه از جمله عوامل متمایز کننده ی گلوبال کادرو در ارائه خدمات شهروندی از طریق سرمایه گذاری بوده، و این مؤسسه را به تنها مرکز رسمی متمرکز در ارائه این خدمت تبدیل کرده است.

از آنجایی که در هرکدام از گروه های سرمایه گذاری ذکر شده در قانون مواردی آمده است که بایستی به دقت و با دید کارشناسی به انجام برسد، مؤسسه گلوبال کادرو با استفاده از کادر حقوقی خود مرکب از وکلای ایرانی و ترکیه ای در داخل مؤسسه و نه از طریق برون سپاری، دقت عمل در تهیه مدارک قانونی را به حداکثر رسانده است.

با توجه به اهمیت موضوعات بانکی در هر کدام از گروه های سرمایه گذاری جهت تضمین رعایت موارد قانونی ذکر شده، در خصوص انتقال وجه از بانک های ترکیه یا افتتاح سپرده های بانکی، مؤسسه گلوبال کادرو از کارشناسان ارشد بانکی بهره می برد. که به عنوان مثال در بخش مشاوره های بانکی، مدیریت کار بر عهده ی معاون سابق اداره بین الملل یکی از بانک های بزرگ و معتبر ایرانی می باشد.

قبل از هر اقدام در مورد اعتبار گلوبال کادرو تحقیق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *