وبلاگ

حمل و نقل آسان و سریع در اروپا با حمل و نقل هوایی تركيش كارگو

Rate this post

حمل و نقل بین المللی تركيش كارگو (Turkish Cargo) ،توسط اعلامیه دفتر مطبوعاتى خط هاى هوایی ترکیه (THY) ، در مراسم بخشيدن جوایز AirCargo News Awards 2020 ،که امسال به دلیل ويروس کرونا به صورت آنلاين برگزار شد، جایزه «بهترین برند حمل و نقل هوایی اروپا» را به خود اختصاص داد .

مصاحبه و صحبت های رئیس هیئت مدیره تركيش كارگو

ايلكر آيجى رئيس هیئت مدیره شرکت خطوط هوایی ترکیه، در این زمينه به خبرنگار «آناتولی» افزود: شركت ترکیش کارگو باعث افتخار کشورمان است .

وى همچنین بيان كرد ترکیش کارگو با توجه همه آشفتگى ها در دنیا، مدام در حال كسب موفقیت‌هایی تازه اى است. این افتخار بزرگ را به همه کارکنان و مدیران ترکیش کارگو تبریک مى گويم.

آمار سالانه حمل و نقل تركيش كارگو

گفتنی است که ترکیش کارگو، قسمت حمل و نقل خط هاى هوایی ترکیه با بیش از 300 پرواز به مقصدهاى مختلف در 124 کشور جهان فعاليت مى كند.

حمل و نقل هوایی با تركيش كارگو

حمل و نقل هوایی با تركيش كارگو

همچنین ترکیش کارگو به 95 نقطه از جهان با پروازهای مستقیم محموله و بار منتقل مى كند. این شرکت با زیرساخت‌های موجود و سرمایه گذاری‌های جدید و بزرگ ،روز به روز شاهد پيشرفت آن در ارائه خدمات خواهيم بود.

شركت ترکیش کارگو به عنوان معتبرترين و بهترين نوع حمل و نقل هوایی اروپا، تصميم دارد تا سال 2023 خود را در رديف يكى از پنج برند برتر حمل و نقل هوایی جهان قرار دهد.

اهمیت حمل و نقل هوایی

دسترسی به یک شرکت حمل و نقل معتبر و قابل اعتماد که سریع و آسان کالا و اقلام مورد نیاز را برای متریان و صاحبان کسب و کار جا به جا کند، بسیار مهم و ارزشمند می باشد. به خصوص در اوضاع و شرایط کنونی که سرعت حرف اول را در همه موارد میزند.

حمل و نقل هوایی با تركيش كارگو

حمل و نقل هوایی با تركيش كارگو

اگر قصد شروع فعالیت و کسب و کار در ترکیه را دارید، قطعا آشنایی با این شرکت حمل و نقل برای شما مفید می باشد. و در کار و فعالیت و تجارت شرکت شما با اروپا به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *