وبلاگ

كافه گردى در روزهاى زمستانى استانبول – لذت بردن از زمستان در استانبول

Rate this post

زمستان در استانبول بسیار زیبا و جذاب می باشد. استانبول شهرى است كه داراى تاريخى قوى و بناهاى جذاب شهرى كه تنوع محله هايش زياد است. مراكز خريد در استانبول بسیار مشهورند.

شهرى كه هتل هايش جزو بهترين هاى تركيه هستند. و مسافران زيادى را به خود جذب مى كنند. شهرى كه غذاهايش شهرت دارد. شهرى كه تلفيقى از فرهنگ اروپايى و آسيايى است.

شهرى كه همه فواصل آن زيبا است. و در زمستان ها پوشيده از برف است. كه زيبايى شهر را دوچندان مى كند.

كافه بسفر

يكى از جاذبه هاى ديدنى استانبول تنگه بسفر است. تنگه اى كه قسمت آسيايى و اروپايى را از هم جدا مى كند. اين قسمت شهر يكى از رمانتيک ترين بخش هاى شهر است. در كافه هاى اين منطقه می توانید انواع نوشيدنى های دلچسب نوش جان كنيد. در اين كافه ها علاوه بر نوشيدنى غذاها و دسر ها نيز مى توانيد سفارش دهيد.

زمستان در استانبول

زمستان در استانبول

كافه Yer

اين كافه در كاديكوى استانبول قرار دارد. و يكى از زيباترين و ساده ترين كافه ها بشمار مى رود. كافه اى يك پنجره آن از شهر جدا شده است. مشتريان مى توانند با سفارش نوشيدنى گرم زيبايى هاى زمستان در استانبول را ببينند.

منوى نوشيدنى و دسرهاى اين كافه بسيار ارزان است. و وقت گذرانى در اين كافه ها بسيار بصرفه است.

خوردن چای در زمستان در استانبول در چایخانه Dem karakoy

يک چایخانه كه در تابستان فضاى بيرونى دارد. چاى خانه اى كه انواع چاى ها و انواع دمنوش هاى خوشمزه را ارائه مى دهد. شما مى توانيد با ذائقه خود دمنوش انتخاب كنيد.

در اين چايخانه انواع دسرها و كيک ها همراه چاى و دمنوش نوش جان كنيد. توصيه مى شود در سفر زمستانى خود حتما به اين كافه سر بزنيد.

كافه پير لوتى

اين كافه يكى از كافه هاى بنام استانبول است. كه در روزهاى گرم مملو از جمعيت است. چون در مكانى عالى در يک فضاى بيرونى از مهمانان ميزبانى مى كنند.

زمستان در استانبول

زمستان در استانبول

كافه اى كه براى رسيدن به آن بايد سوار تله كابين شويد. و در روزهاى سرد و زمستانى اين كافه ها بسيار بی نظير و جذاب است. زمستان در استانبول در حاليكه كوه ها و ارتفاعات استانبول پر از برف است، مى توانيد به اين كافه ها برويد. و نوشيدنى هاى گرم بنوشید.

كافه Pappa

اين كافه جذاب در كاديكوى استانبول در يک خانه قديمى قرار دارد. كه در طول روز مراجعه كنندگان زيادى دارد. كافه هايى كه مبلمان و دكوری همگى اصيل هستند. و در همه فواصل بسيار جذاب مى باشد.

شما در اين كافه ها بهترين نوشيدنى ها و دسرها را مى توانيد امتحان كنيد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *