وبلاگ

معرفی كافه هاى آسيايى استانبول – لذت نوشیدن قهوه ترک در کافه

Rate this post

آشنایی كافه هاى آسيايى استانبول در این متن هدف ما است. انجمن تخصصى قهوه ،در سال ٢٠١٧كشور تركيه به عنوان سريع ترين رشد بازار قهوه تخصصى اروپا معرفى كرد. استانبول در اين ميان مشهورترين شهرى است كه بين دوقاره قرار گرفته است. و داراى جمعيت زيادى است. با اين حال صحنه وسيعى براى عرضه قهوه مرغوب و باكيفيت در استانبول متمركز شده است. اگر طرفدار قهوه ترک هستيد، حتما طعم بى نظير و لذيذ آن را امتحان كنيد.

montag coffee roasters

منطقه كاديكوى امروزه به يك مركز فرهنگى در بخش آسيايى استانبول تبديل شده است. كه با استفاده از مترو استانبول و متروبوس به محله كاديكوى مى توان رفت. ولى بهترين وسيله براى رفتن به اين محله استفاده از كشتى است. كه از امينويو ،كاراكوى و بشيكتاش در بخش اروپايى حركت مى كنند. كاديكوى به دليل داراى بودن بازارها و پارك هاى ساحلى بسيار محبوب است. و گردشگران زيادى به اين محله مى روند .

قهوه ترک در كافه هاى آسيايى استانبول

قهوه ترک در كافه هاى آسيايى استانبول

كافه Montag از معروفترين كافه هاى آسيايى استانبول است. و شعار اين كافه نوشيدن قهوه خوب ارزش بالا رفتن پله ها را دارد. و در نتيجه براى رسيدن به اين كافه بايد پله هاى متعددى را بالا رفت. و به اين كافه دنج رسيد .

Coffe manifesto كافه هاى آسيايى استانبول

اين كافه در محله كاديكوى قرار دارد. و غذاهاى سنتى ترکیه و غذاهای دريايى خوشمزه و معروفى دارد. اما قهوه هايش طعم خاصى دارد. فضاى كوچك اين كافه پر شده از بوى اسپرسو كه هوش از سر آدم مى برد .

Story Coffee

محله مودا مكانى دنج و آرام براى هنرمندان و نوازندگان و نويسندگان است. كه داراى خيابان هاى پر پيج و خم و چشم انداز زيبا به درياى مرمره است. بهترين مكان براى پياده روى و گشت و گذار است. كه در اين محله استوديو ها و گالرى هاى هنرى استانبول و موزه ها به چشم مى خورد. و كافه هاى زيادى را در خود جاى داده است.

كافه هاى آسيايى استانبول Story Coffee

كافه هاى آسيايى استانبول Story Coffee

كافه Story cafeيكى از معروفترين مكان ها براى نوشيدن يك قهوه دبش است. كه در يكى از بناهاى فديمى زمان عثمانى در مودا قرار دارد. داراى دكوراسيون بى نظير و تخته هاى سنگ مرمر كه تركيب آن فضاى عالى را ايجاد كرده است. قهوه هاى اسپرسو بسيار زبان زدی دارد. در این کافه صبحانه نيز سرو مى شود.

çekirdek

نخسين كافى شاپ تخصصى در بخش آسیایی است. و جز بهتربن كافه هاى آسيايى استانبول می باشد. داراى مديريت كاريزماتيك است. مدير اين كافه فعاليت خود را از لندن آغاز كرده است. و بعدها تجربيات خود را در استانبول به طرفداران قهوه ارائه داده است. اين مكان يكى از پر طرفدارترين كافه ها در مودا است. كه اسپرسو خوشمزه و كيك هاى خانگى به مشتريان ارائه مى دهد .

Old Java

اين كافه در بخش اروپايى نيز داراى سه شعبه مى باشد. كه داراى منوى از انواع دسر ها و نوشيدنى هاست. ولى طعم قهوه هاى اين كافه بى نظير است. و مشتريان خاص خود را دارد و داراى فضايى بسيار شيك و مدرن است .

كافه هاى آسيايى استانبول Old JavaKronotrop

اين كافه تازه تاسيس شده است. که در سمت اروپايى نيز شعبه دارد. و بسيار محبوب و پر طرفدار است. و خوراكى هاى باكيفيتى را ارائه مى دهد. و داراى دكوراسيونى زيبا و بى نظير از كاشى هاى قرمز و سفيد است. اين كافه جز بهترين كافه ها براى صرف قهوه ترك است. كه تلفيقى از فرهنگ سنتى و معاصر قهوه ترك را ارائه مى دهد .

Cargo Coffee

شركت قهوه كارگو كه در مركز خريد Bulvar216در بخش آسيايى قرار دارد. در اين مركز قهوه هايى با طعم شيرين و متعادل ارائه مى دهند. طعم بياد ماندنى قهوه استانبول همانند شهر شگفت انگيز و وسيع است. تركيبى از فرهنگ قهوه سنتى و معاصر استانبول را به يكى از هيجان آورترين مقاصد قهوه در اروپا و آسيا تبديل كرده است. اگر مدتها در اين شهر زندگى كنيد، اشتياق خاصى به نوشيدن قهوه پيدا مى كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *