وبلاگ

هتل هاى ارزان استانبول – معرفی چند هتل ارزان که در زمان سفر به استانبول نیاز دارید

Rate this post

آشنایی با هتل هاى ارزان استانبول مهم است. در سفر به استانبول انتخاب هتل مناسب بسيار مهم است. هتلى كه ارزان قيمت باشد. بايد در انتخاب هتل دقت كنيد كه امكانات مناسبى داشته باشد. و در منطقه مناسبى واقع باشد. در اينجا مى خواهيم هتل هايى معرفى كنيم كه اين مشخصه ها را دارا باشند. در ميان آن ها مى توانيد طبق سليقه هتل مناسب را در سفر به استانبول انتخاب كنيد.

Alp Guesthouse از هتل هاى ارزان استانبول

اين هتل در محله سلطان احمد واقع است. و در نزديكى ايا صوفيه ، مسجد آبى و قصر توپكاپى قرار دارد. و داراى تراسى بزرگ و ويويى زيبا به تنگه بسفر است. و داراى دكورى زيبا و ساختارى نزديک به سازه هاى دوره ى عثمانى مى باشد. اين هتل داراى امكانات رفاهى چون اتاق هاى شيك ،تلويزيون ،گاو صندوق و …مى باشد. و صبحانه كامل رايگان در اختيار مشتريان قرار مى دهد .

Alp Guesthouse از هتل هاى ارزان استانبول

Alp Guesthouse از هتل هاى ارزان استانبول

Peninsula

از دیگر هتل های ارزان استانبول ، هتل Peninsulaاست که در محله سلطان احمد قرار دارد. كه قيمت ارزانى دارد. يك هتل كوچك و دوست داشتنى و داراى يک تراس خوب و عالى بر روى سقف برای سرو نوشيدنى. و منظره اى زيبا به تنگه بسفر دارد. اين هتل در نزديكى جاذبه هاى گردشگرى قرار دارد. و داراى اتاق هاى شيك و تميز است. كه دكور اتاق ها بیشتر مانند خانه هستند تا يك هتل .

‏Nena Hotel

هتل ننا يكى از ارزان ترين هتل ها در بين مسافران است. كه طرفداران زيادى دارد. اين هتل داراى بنايى رنگى و شيك است. و در محله سلطان احمد واقع است. و در نزديكى نقاط جذاب شهر قرار دارد. اتاق هاى اين هتل بسيار شيك مى باشد. و داراى يك رستوران با سقف شيشه اى است. و داراى تراسى با نماى زيبا به بسفر دارد. از ديگر امكانات هتل اتاق هاى خانوادگى ،اينترنت رايگان و صبحانه هاى خوشمزه مى باشد.

‏Nena Hotel از هتل هاى ارزان استانبول

‏Nena Hotel از هتل هاى ارزان استانبول

karakoy Port Hotel یکی دیگر از هتل هاى ارزان استانبول

اين هتل در محله بى اوغلو قرار دارد. و داراى يك رستوران عالى و نماى فوق العاده زيبا به دريا دارد. و جاذبه هاى ديدنى همچون حمام على پاشا و موزه مدرن در نزديكى اين هتل قرار دارد. هتل داراى امكانات بسيار خوبى به همراه اينترنت رايگان مى باشد. و داراى اتاق هاى شيك با دكورى زيبا و مجلل است و قيمت نسبتا ارزانى دارد.

Ilkay Hotel

اين هتل در محله سلطان احمد قرار دارد كه يكى از مناطق شلوغ و پرطرفدار استانبول است. IIkay يكى از ارزان ترين انتخاب ها در بين ديگر هتل ها مى باشد. اين هتل شيك و مدرن ساختارى معمولى دارد. ولى امكانات عالى در اختيار مشتريان مى گذارد. و يك رستوران با غذاهاى تركى خوشمزه در نظر گرفته شده. و صبحانه به صورت رايگان سرو مى شود .

Ilkay Hotel از هتل هاى ارزان استانبول

Ilkay Hotel از هتل هاى ارزان استانبول

Walnut shell

اين هتل يكى از هتلهاى زيبا و رنگارنگ و فوق العاده مناسب براى اقامت مى باشد. و در نزديكى جاذبه هاى گردشگرى استانبول قرار دارد. اتاق هاى اين هتل قيمت متفاوتى دارند. و بعضى از اتاق ها بالكن و نماى زيبا به دريا دارند. داراى يك رستوران مى باشد و صبحانه به صورت رايگان در اختيار مشتريان قرار مى دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *