وبلاگ

تفريحاتی که در بهار در استانبول می توانید انجام دهید

Rate this post

استانبول شهرى زيبا و جذاب و پر از رويدادهای متفاوت است. و در هر فصل از سال بسيار ديدنى است. و داراى تفريحات مدرن و زيباست. و داراى بناهاى بى نظير و فضاهاى شهرى فوق العاده است. كه در كل همه چيزهاى لازم براى گذراندن يا داشتن روزهاى باشكوه در زندگى را در خود در برگرفته است. اگر قصد داريد در فصل بهار در استانبول باشید، همراه ما باشيد.

خوردن صبحانه در تنگه بسفر

تنگه بسفر استانبول يكى از جاذبه هاى گردشگرى استانبول است. كه بيشتر افراد براى ديدن اين تنگه و گشت گذار در آن به اين شهر سفر مى كنند. و يكى از بهترين و رمانتيك ترين نقاط شهر است. و در اطراف خود بهترين رستوران ها را جاى داده است. كه مى توانيد بهترين صبحانه تركى را در اين رستوران ها نوش جان كنيد. و از مناظر زيباى آن لذت ببريد .

بهار در استانبول صبحانه در تنگه بسفر

بهار در استانبول صبحانه در تنگه بسفر

محله گردى در بهار در استانبول

استانبول يكى از بهترين و خاص ترين شهرهاى دنيا مى باشد. چرا كه در دو قاره اروپا و آسيا قرار دارد. و داراى بافت محله اى بسيار جذاب و دیدنى است. يكى از تفريحاتى كه گردشگران در بهار مى توانند انجام دهند، محله گردى در اين شهر است. شهرى كه مى توانيد به تمام نقاط شلوغ و دنج آن سر بزنيد. و از خيابان هاى قديمى و مدرن ديدن كنيد. و با فرهنگ مردم آشنا شويد. و به خريد و تفريح بپردازيد. و غذاهاى خيابانى ميل كنيد.در بهار و هواى مطبوع بسيار لذتبخش خواهد بود.

بازديد از بناهاى تاریخی استانبول

استانبول آثار زيادى از تاريخ در خود دارد. اين شهر از بناهاى با ارزش محافظت مى كند. و همه آن ها در سطح جهانى و منطقه اى معروف هستند. يكى از تفريحات اين شهر بازديد از بناها و سازه هاست. بناها در كل شهر پخش شده اند. و دسترسى راحتى دارند. در سفر به اين شهر در روزهاى بهارى پيشنهاد مى شود از كاخ توپكاپى ديدن كنيد. كه گلكارى زيبايى دارد .

بهار در استانبول کاخ توپکاپی

بهار در استانبول کاخ توپکاپی

خرید سوغاتى در استانبول

بهترين تفريحات در سفر به استانبول مى توانيد انجام دهيد. رفتن به مراكز مختلف و خريد لوكس ترين اجناس است. در استانبول بهترين و باشكوه ترين مراكز خريد وجود دارد. كه تمام برندهاى مطرح تركى و بين المللى را در خود جاى داده است. پس در سفر به استانبول، خريدن سوغات ترکیه را فراموش نكنيد .

بازدید از موزه هاى استانبول

استانبول از آن دسته از شهرهاى توريستى و مهم تركيه است كه بناها و موزه هاى زيادى را در بردارد. موزه هاي استانبول كه ملى و شخصى هستند. در سفر به استانبول يكى از تفريحات بازديد از موزه ها است. این موزه ها شما را با فرهنگ و هنر و تاريخ كشور آشنا مى كند. ولى شايد رفتن به اين موزه ها هزينه بر باشد. پس بهتر است كارت موزه استانبول خريدارى كنيد. و از امكانات آن بهره مند شويد و براى بازديد پول كمترى پرداخت كنيد.

بهار در استانبول کارت موزه

بهار در استانبول کارت موزه

كافه هاى استانبول

استانبول داراى كافه هاى متعدد و بى نظيرى است كه بهترين قهوه هاى ترک را براى شما ارائه مى دهد. كافه هايى كه فضاى بسيار زيبايى دارد. كافه هايى كه اگر سر بزنيد حال و هواى شما را عوض مى كند. شما را با زندگى روزمره مردمان اين شهر آشنا مى كند. پيشنهاد مى شود در سفر در فصل بهار در استانبول به كافه ها سرى بزنيد. و از نوشيدنى هاى درجه يك لذت ببريد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *