وبلاگ

معرفی حراجی هاى فصلى در تركيه

Rate this post

حراجی هاى فصلى در تركيه و انواع ديگر حراجى ها، يكى از جذاب ترين و بهترين فرصت ها براى خريد هستند. به ويژه در كشور تركيه كه قيمت اجناس و تخفيفات متنوع است. بازارها و پاساژهاى سنتى و مدرن بسيارى در اين كشور يافت مى شود .

حراجی هاى فصلى بهترين فرصت براى خريد و صرفه جويى در هزينه ها مى باشد .كه مى تواند در اقتصاد نیز تاثير بسزايى بگذارد .
در زمان حراجى ها با خريد پوشاک حراجی مى توانيد در هزينه هاى خودصرفه جويى كنيد و به نصف برسانيد .

حراجی هاى فصلى در تركيه

حراجی هاى فصلى در تركيه

كشور تركيه نيز همانند كشورهاى پيشرفته در اين زمينه فعالانه عمل كرده است .كه علاوه بر جذب برندهای معروف دنيا توانسته است نظر گردشگران زيادى را به سوى خود سوق دهد. و بيشتر كشورهاى همسايه براى حراجى هاى فصلى راهى اين كشور مى شوند .

زمان شروع حراجی هاى فصلى در تركيه

حراجی هاى فصلى در تركيه در دو فصل تابستان زمستان است. حراجى هاى فصلى تابستانه در اواسط ماه ژوئيه شروع و تا آخر ماه اوت ادامه دارد .كه بعد از آن اجناس زمستانه وارد بازار مى شوند .

حراجى ها و تخفیفات فصلى پاييز از اواخر سپتامبر تا اوايل اكتبر ادامه دارد. و در اين حراجى ها حدود 30 درصد اجناس تخفيف شامل اجناس مى شود .

تخفيفات زمستانه نيز در استانبول از اواسط دسامبر آغاز و تا اوايل ژانويه ادامه دارد.

اگر قصد صرفه جويى در خريد را در فصل حراجى ها داريد، بهتراست از اجناس و برندهايى كه داراى تخفيفات 50 درصدی هستند ،خرید كنيد .

در حراجى هاى زمستانه تخفيفات بين ٣٠الى ٥٠درصد مى باش .و بهترين فرصت براى کم کردن هزينه ها است .

حراجی هاى فصلى در تركيه

حراجی هاى فصلى در تركيه

زمانيكه اجناس مورد علاقه خود را پيدا كرديد و داراى تخفيف بود، پيشنهاد مى شود آن را خريدارى كنيد. زيرا ممكن است با گشتن نتوانيد آن را دوباره پيدا كنيد.

تخفیفات جمعه سیاه در ترکیه

یکی از زمان هایی که تخفیفات زیاد است و می توانید در آن زمان اجناس را با تخفیفات بالایی خریداری کنید، جمعه سیاه می باشد. کشور ترکیه نیز از این موضوع مستثنا نیست و می توانید در این ایام کالاهای مورد نیاز خود را با کیفیت بالایی خریداری نمایید.

جمعه سیاه در ترکیه ، آخرین جمعه ماه نوامبر می باشد. اما معمولا برندها ، بیشتر روزهای ماه نوامبر و حتی دسامبر، محصولات خود را با تخفیفات بالایی به فروش می رسانند.

اگر قصد دارید برای خرید ملک در ترکیه ، به این کشور سفر کنید، این زمان ها بهترین زمان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *