وبلاگ

بهترين حمام هاى تركى در آنتاليا در ترکیه

Rate this post

حمام هاى تركى در آنتالیا ، يكى از سنتى ترين و قديمى ترين ويژگى هاى تركيه هستند. كه گردشگران تركيه هميشه مشتاق تجربه آن هستند. در شهرهاى مختلف تركيه از جمله استانبول و آنكارا و آنتاليا همگى داراى حمام هاى تركى بى نظيرى هستند.

شما در سفر به تركيه شانس اين را داريد كه از بهترين حمام هاى تركى بهره مند شويد. و از خدمات و امكانات آن استفاده كنيد. ما در اينجا تعدادى از آن ها را معرفى مى كنيم.

خرید اقساطی ملک در ترکیه با ارزانترین قیمت

حمام های تركى در آنتالیا

اين حمام هاى تركى سابقه زيادى در تركيه دارند. كه قدمت آن به دوران يونان باستان باز مى گردد. در اين حمام ها علاوه بر نظافت خدمات اسپا ،ماساژهاى درمانى ،اسكراب بدن ،سوناى بخار و آروماتراپى ارائه مى شود.

گردشگران تورهاى مختلف از هر كجا كه به اين منطقه سفر مى كنند، سعى مى كنند حمام هاى شگفت انگيز تاريخى و فرهنگى لذت ببرند .

Anjana spa Rixos beldibi

حمام هاى تركى در آنتالیا ، مكان هايى هستند كه شما مى توانيد رفاه و آرامش را در كنار سنت ها و فرهنگ هاى تركى داشته باشيد. اگر با فرهنگ تركى آشنا شويم، مى بينيم كه استفاده از بهترين چاى هاى معطر دمنوش ها و مخصوصا زيره جايگاه ويژه اى دارد.

در حمام هاى تركى علاوه بر ماساژ هاى درمانى بهترين نوشيدنى ها را سرو مى كنند. شما هنگام ورود به اين حمام با مجسمه بودايى و دكوراسيون زيبا روبرو خواهيد شد. اين حمام خدماتى مثل سونا و اتاق بخار نیز ارائه مى دهد.

حمام ترکی

حمام ترکی

و قيمت در اينجا بسيار مناسب هستند. به دليل كوويد ١٩ اول دماى بدن مراجعه كنندگان اندازگيرى مى شود و با رعايت پروتكل هاى بهداشتى مى توانند وارد حمام شوند.

Antique Spa Hamam یکی از حمام های ترکی در آنتالیا

اين حمام جذاب تركى مجموعه اى از خدمات آرامش بخش و عالى را در يک قالب و با قيمت هاى مناسب ارائه مى دهد. شما در اين مجموعه مى توانيد از ماساژهاى درمانى بهره مند شويد. و از ٩٠ دقيقه ماساژ لذت ببريد.

ماساژورهاى اين مكان بسيار حرفه اى و خوش برخورد هستند. و با آرامش به شما بهترين خدمات را ارائه مى دهند. شما مى توانيد از خدماتى چون ماساژ چند دقيقه اى ، حمام تركى ،اسكراب ،شستشو مو ،ماساژ كف ،ماساژ خاک رس و موارد ديگر استفاده كنيد .

Kalkan Atlantis Turkish Bath &Spa

اگر تمايل داريد در يک مكان عالى و دنج با رعايت پروتكل هاى بهداشتى از ماساژ هاى حرفه اى بهره مند شويدحتما به اين حمام سرى بزنيد از مجموعه درمانى آن استفاده كنيد شما مى توانيد با توجه به نيازتان نوع درمان و خدمات را انتخاب كنيد منوى درمانى اين حمام شامل اسكراب نمک ،ماساژ بدن ،بسته هاى ساعتى ، ماساژ پا ،ماساژ دقيقه اى و انواع ديگرى را پيدا كنيد و درخواست كنيد.

حمام ترکی

حمام ترکی

Hamam on the beach

یکی از انواع حمام های ترکی در آنتالیا ، حمام ساحلى است. حمام ساحلی در اينجا يكى از بهترين حمام هاست. كه مى توانيد به آن مراجعه كنيد. زمانى كه وارد ساختمان سفيد رنگ مى شوید، حس خيلى خوبى به شما دست مى دهد.

اين حمام داراى مجموعه اى حرفه اى و همه چيز تمام هستند. كه شامل انواع ماساژها و اسكراب بدن مى شود. ماساژورهاى اين مجموعه بسيار حرفه اى هستند. و اسكراب بدنى انجام مى دهند. لايه هاى مرده پوست را از بين مى برند. و باعث شادابى مى شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *