ثبت ازدواج بين المللي در ترکیه

ثبت ازدواج در ترکیه برای ایرانیان

4.1/5 - (62 امتیاز)

در سال‌های اخیر به دلایل گوناگون، ازدواج ایرانیان در کشور ترکیه رونق گرفته است. یکی از این دلایل، ثبت ازدواج به صورت بین المللی است. در صورت انجام این مراحل و ثبت ازدواج به صورت بین المللی در این کشور، افراد می‌توانند سند ازدواج بین المللی دریافت نمایند.

این سند برای اکثریت قریب به اتفاق کشورهای دنیا معتبر است و شما به هر کشوری که سفر و یا مهاجرت کنید، ازدواج شما به رسمیت شناخته خواهد شد. این موضوع برای بسیاری از افراد که به دنبال مهاجرت از طریق ازدواج هستند، اهمیت بالایی دارد.

یکی از دلایل انتخاب ترکیه به عنوان مقصد ازدواج بین المللی برای زوج های ایرانی که تصمیم به ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه دارند، نیاز نداشتن به ویزا برای سفر به ترکیه می باشد.

همچنین شهروندان بیشتر کشورهای اروپایی و امریکا نیز بدون ویزا یا با دریافت ویزا از سفارت ترکیه در آن کشور (در مدت سه روز الی یک هفته کاری) و یا ویزای فرودگاهی وارد ترکیه می شوند.
عدم نیاز به ویزا برای ایرانیان و آسانی دریافت ویزا برای اتباع اروپایی و امریکایی به ترکیه موجب گردیده است که این کشور مورد توجه آن دسته از خارجیانی که قصد ثبت ازدواج در ترکیه را دارند ، باشد.

کارشناس حقوقی مستقر در دفتر استانبول به قوانین ثبتی و حقوقی و خانوادگی کشور ترکیه تسلط کامل داشته، همچنین تا حدودی به این مسائل در کشورهای دیگر نیز تسلط دارد.

وی بعد از عقد قرارداد راهنمای های کامل را در خصوص تهیه مدارک اشخاص می دهد. تهیه مدارک و نوع مدارک هر شخص با توجه به شهروندی و کشورش تعیین می شود.

در طول روند تهیه مدارک نیز هر مدرکی که تهیه می شود را بررسی کرده و بدین صورت مدارک صحیح و مطابق با قوانین ازدواج  در ترکیه آماده می شود و در روند ازدواج با مشکل روبه رو نمی شوید.

سپس در تاریخ مشخص شده با مدارک گفته شده توسط کارشناس حقوقی مستقر در دفتر گلوبال کادرو، به استانبول سفر می کنید.

مؤسسه­‌ی گلوبال کادرو با بهره‌گیری از دانش کارشناسان حقوقی مجرب و مسلط بر قوانین و مقررات کشور ترکیه در خصوص قانون ثبت ازدواج در ترکیه شما را در انجام این مهم و تهیه ­ی مدارک به صورت کامل همراهی خواهد کرد.

مراحل ازدواج بین المللی با توجه به آشنایی کارشناسان گلوبال کادرو با ارگان های شهر استانبول آسانتر از شهرهای دیگر انجام می پذیرد. موسسه بین المللی گلوبال کادرو یک موسسه مشاوره حقوقی و ثبتی است که کوشیده است در زمینه ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه خدمات و مشاوره های جامعی ارائه کند.

آیا نزدیک بودن به سفارت خانه ­ها، مراکز ثبت ازدواج در ترکیه و تاثیری در سرعت کار دارد؟

ازدواج در ترکیه برای ایرانیان و ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

مؤسسه گلوبال کادرو در منطقه‌ای مرفه نشین و امن در شهر استانبول قرار دارد و اکثر سفارتخانه‌­ها و مکان­‌های دولتی در نزدیکی آن واقع شده­‌اند.

علی رغم اینکه اقامت شما در منطقه‌ه­ایی در نزدیکی دفتر گلوبال کادرو شما را از مزایای نزدیکی به دفتر مؤسسه و مراجعه‌های مکرر جهت پیگیری امور بهره‌مند می­‌سازد، در عین حال می­‌توانید از مراکز خرید جواهر، ترامپ و پروفیلو و… نیز بازدید کنید.

اما اینکه شما در کدام منطقه استانبول ساکن باشید درارائه خدمات مؤسسه هیچ فرقی نمی‌کند، در هر صورت همکاران ما در مؤسسه کار شما را پیگیری خواهند کرد.

مدارک ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه برای ایرانیان

مدارک ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

مدارک اولیه شامل اصل شناسنامه و پاسپورت می باشند.

(اگر هنوز شهروند نیستید و تراول داکیومنت دارید یا صرفا کپی شناسنامه را دارید، با واتس‌آپ ما تماس بگیرید)

باقی مدارک مورد نیاز توسط کارشناسان مؤسسه بعد از بررسی شرایط زوجین تعیین و تهیه می‌شوند.

قدم هایی که برای ثبت ازدواج در ترکیه باید بردارید

 • در ابتدا باید با امور مشتریان گلوبال کادرو ارتباط برقرار نمایید. اگر واتساپ دارید همین حالا کلیک کنید و تماس بگیرید.
 • سپس درخواست تشکیل پرونده آنلاین ( بدون هزینه ) را نمایید.
 • در نهایت بررسی مدارک شما از طریق تصاویر مدارک ارسالی از سوی شما و کنترل وضعیت شهروندی دو طرف انجام خواهد شد.

برای ثبت ازدواج در ترکیه باید مراحل زیر را انجام دهید:

ثبت-ازدواج-در-ترکیه

 1. تصویر پاسپورت­‌ها را ارسال نمایید، همکاران ما با ارسال مدارک شناسایی برای اخذ وقت از شهرداری به نام شما و در روزی که مد نظر شماست اقدام خواهند کرد.
 2. ترجمه رسمی مدارک شما زیر نظر کارشناس و مترجم رسمی مؤسسه مهاجرتی گلوبال کادرو در دفتر تهران یا استانبول بصورت آنلاین تهیه و آماده­‌ی ارائه می‌گردد.
 3. هماهنگی و نوبت‌گیری برای انجام آزمایش­‌های پزشکی و دریافت نوبت فوری برای حضور در شهرداری استانبول برای انجام عقد نیز توسط مؤسسه گلوبال کادرو انجام می‌شود.

سوالات رایج برای ایرانیان مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو (شعبه استانبول)

1- كل فرایند زمانی ثبت ازدواج در ترکیه برای ایرانیان چه مقدار است؟

ما در مؤسسه­‌ی بین المللی گلوبال کادرو برای انجام ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه، به شما 2 روز کاری اقامت در استانبول را توصیه می­‌کنیم. در واقع بعد از تهیه و تحویل کامل مدارک به کارشناس در استانبول، 2 روز کاری زمان می‌برد تا ازدواج ثبت شود.

2- آیا با تراول داکیومنت می­‌توانم ازدواجم را در ترکیه ثبت کنم؟

پاسخ بله است. از طریق مؤسسه­‌ی گلوبال کادرو تحت شرایطی با تراول داکیومنت هم می­‌توانید ازدواجتان را ثبت کنید. نکته قابل توجه این است که انجام فرایند ازدواج و هزینه‌های آن برای هرکدام از پرونده‌ها بسته به نوع آن تفاوت­‌هایی دارد که در حین مشاوره­‌ی آنلاین یا حضوری به اطلاع شما خواهد رسید.

3- آيا می­‌توان از ایران گواهي تجرد گرفت؟

در پاسخ باید گفت بله اما با توجه به نوع پرونده، در برخی موارد بهتر است این گواهی از ایران گرفته شود و در برخی موارد بهتر است از ترکیه (و یا سایر کشورهایی که در طول جلسه مشاوره به شما گفته خواهد شد) دریافت گردد. در این خصوص دستورالعمل­ های جدیدی وجود دارد که در برخی شرایط محدودکننده است. از این رو بهتر است با کارشناس مؤسسه به صورت آنلاین مشاوره کنید.

هزینه ثبت ازدواج شما در ترکیه

4- آيا مدارک ارائه شده اعم از گواهي تجرد و طلاق نامه بايد به زبان انگليسي یا ترکی ترجمه شده باشد؟ و آیا باید تمام مدارک به تأیید سفارت تركيه رسیده باشد؟

در پاسخ باید گفت خیر. تمامی مدارک باید حتما توسط مترجم مورد اعتماد و تأیید شد­ه­­‌ی دولت ترکیه با نام نوتر به زبان ترکی ترجمه شده باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که دارالترجمه رسمی ثبت شده در ترکیه که تحت نظارت مؤسسه گلوبال کادرو است و در این مؤسسه فعالیت می­‌کند، در استانبول مراحل ارائه مدارک را بر اساس استاندارد مورد قبول انجام می­‌دهند.

5- آیا طرف قرار داد ما مؤسسه گلوبال کادرو در ايران است يا استانبول؟

لازم به ذکر است که ما در هر دو کشور دفتر ثبت شده­ قانونی داریم. با توجه به شرایط شما به نظر می­رسد ایران برای شما و انجام امور مربوطه راحت­‌تر باشد. اما از نظر ما با توجه به شرایط یکسان در هر دو کشور امکان عقد قرارداد وجود دارد و انتخاب این موضوع به عهده شماست.

در ایران مؤسسه گلوبال کادرو به صورت حقوقی و با هویتی کاملا قانونی و شناخته شده که زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا است، فعالیت می­‌کند.

6- انجام چه كارهايي بر عهده­ ی موسسه گلوبال کادرو است؟

مؤسسه­‌ی گلوبال کادرو مسئولیت­های ذیل را در قبال عقد قرارداد بر عهده خواهد داشت:

 • از لحظه‌ی شروع انجام فرایند اعم از تهیه­‌ی مدارک، ترجمه­‌ی آنها، نظارت و کنترل ترجمه­‌های انجام شده از حیث درج عبارات ضروری و عدم درج عبارات غیرضروری (توجه داشته باشید که همه مترجم­‌ها از عهده انجام ترجمه مدارک جهت ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه بر نمی­‌آیند و در برخی موارد به دلیل عدم آشنایی مترجم با فرایند، ممکن است ترجمه تحت الفظی انجام شود که فرد را دچار مشکل خواهد کرد) ر
 • تنظیم و رزرو نوبت جهت انجام امور مربوط به آزمایشگاه که از قبل برای جلوگیری از اتلاف وقت شما انجام می‌شود. توجه داشته باشید که گواهی انجام آزمایشات خون جزء مدارک ضروری جهت ثبت ازدواج می­‌باشد.
 • تحویل مدارک تهیه شده به اداره‌ی ازدواج، از این رو بلافاصله وقت فوری از شهرداری اخذ می­‌گردد.
 • در تمام مراحل ثبت و انجام ترجمه در زمان عقد و امضاء دفتر شهرداری، مترجم رسمی صاحب امضاء (که برای ازدواج خارجیان در ترکیه حضور و امضاء وی الزامی است) شما را همراهی می‌­کند. علاوه بر آن شما و نامزدتان به هر زبانی که صحبت می‌­کنید یا مایلید می‌توانید ترجمه عقد را داشته باشید.

مراسم عقد رسمی در ترکیه به چه صورت برگزار می شود؟

7- مراسم عقد رسمی در ترکیه به چه صورت برگزار می‌شود؟

در مراسم عقد رسمی در ترکیه حضور مأمور عقد، دو شاهد، حضار و مترجم رسمی دارای حق امضاء الزامی است. کل این مراسم حدود 15 دقیقه به طول می‌انجامد. در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر می­توانید اینجا کلیک کنید و به عنوان نمونه یک مراسم عقد کامل که توسط مؤسسه گلوبال کادرو برگزار شده است را ببینید.

گلوبال کادرو موسسه‌ای است که در بسیاری از موارد بعنوان واسطه، بین افرادی که بصورت حقیقی اقدام به ارائه خدمت می­‌کنند عمل نموده است. در حقیقت شما با یک فرد بصورت حقیقی قرارداد را می­‌بندید و آن شخص پس از عقد قرارداد با شما کار را به مؤسسه­ ما می‌سپارد. در این صورت آیا بهتر نیست که به صورت مستقیم با مؤسسه­ گلوبال کادرو کار کنید و خدمات را با کیفیت بهتر و بیشتری دریافت کنید. به بیان دیگر کار خود را به کاردان بسپارید.

مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو  قدیمی­‌ترین و حرفه ای‌ ترین مؤسسه در زمینه­ ی ثبت ازدواج بین المللی در استانبول است.

با توجه به لزوم بررسی مدارک و حصول اطمینان از انجام ازدواج در ترکیه اطمینان از ثبت صحیح ازدواج شما بسیار حائز اهمیت است. متاسفانه برخی از آژانس‌های مسافرتی ترکیه نیز مبادرت به بازاریابی در این مورد می‌نمایند. در پاره‌ای از موارد برخی شرکت‌ها ولو شرکت‌های رسمی و ثبت شده که نوع فعالیتشان صدور بلیط و کارگو و … می‌باشد، اقدام به تبلیغ می‌کنند. اکیدا توصیه می‌شود سرنوشت مهاجرت از طریق ازدواج را به افراد غیرحرفه‌ای نسپارید.

مراسم عقد رسمی در ترکیه به چه صورت برگزار می شود؟

گلوبال کادرو شعبه یا شرکتی با پیشوند گلوبال ندارد

در سالهای اخیر برخی از این شرکتها با استفاده از پسوند یا پیشوند گلوبال در تلاشند از برند گلوبال کادرو به عنوان پیشگام در امور حقوقی و ثبتی در کشور ترکیه استفاده نمایند. گلوبال کادرو با علامت ثبت شده نزد سازمان ثبت علایم تجاری ترکیه و همچنین موسسه رسمی ثبت شده با این نام می‌باشد و با هیچ کدام از دفاتری که پسوند یا پیشوند گلوبال دارند ارتباطی ندارد و تنها با عنوان گلوبال کادرو فعالیت داشته و آدرسی جز آدرسهای ذکر شده در این سایت ندارد.

آنچه که مسلم است این که ثبت ازدواج در ترکیه و انجام عقد بین المللی یک پروسه حقوقی است که در ادامه آن زوجین برای اخذ یزای الحاق به همسر به سفارتخانه متبوع مراجعه خواهند نمود. از اینرو دقت در نحوه تهیه مدارک و داشتن پلن مناسب برای هر زوجی با شرایط خاص خود و کشور مورد تقاضا از اهمیت بسزایی برخوردار است که نیاز به تخصص کارشناس حقوقی ویژه این امر را دارد.

ارائه یک شماره تلفن در ایران به منزله رسمیت دفتر نیست.

برخی موسسات بدون داشتن دفتر در ایران با دادن یک شماره تماس می‌کوشند خود را شبیه به موسسات رسمی جلوه دهند.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو استانبول با درک این حساسیت از طریق کارشناسان حقوقی مستقر در دفاتر خود ابتدا مدارک شما را کنترل خواهد کرد. سپس با توافق بر تاریخ مد نظر شما در یک پروسه منظم، با هدف اخذ ویزای الحاق به همسرتان و در عرض مدت معینی بصورت تضمینی کار را به اتمام می‌رساند که این امر  کاهش هزینه ناشی از اقامت شما را نیز دربر خواهد داشت.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه با همکاران ما به صورت آنلاین چت کنید.

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

از آنجایی که ازدواج در هر کشوری تابع قوانین خاص خود آن کشور می‌باشد و از سوی دیگر بر اساس قوانین بین المللی احوال شخصیه تابع حقوق شهروندی هر شخص است، از اینرو جهت ثبت ازدواج طبق قانون ترکیه و بر اساس الزامات معین شده در کمسیون بین المللی احوال شخصیه داشتن تابعیت و پاسپورت هر کشوری معین کننده نوع مدارک و نحوه تهیه آن برای انجام ازدواج بین‌المللی می‌باشد و بر اساس قوانین داخلی برخی کشورها علاوه بر تابعیت، محل اقامت فرد نیز در تهیه مدارک لازم برای ثبت ازدواج بین المللی موثر است.

به عنوان مثال شهروندان کشور هلند که دارای پاسپورت هلندی هستند اگر در هلند ساکن باشند (مقیم هلند) لازم است مدرک صلاحیت ازدواج را از داخل کشور هلند و طبق ضوابط خاصی از رجیستر آفیس تهیه نمایند. اما آن دسته از شهروندان هلند که مقیم خارج از هلند باشند تابع ضوابط دیگری جهت تهیه مدرک صلاحیت ازدواج خواهند بود. با توجه به اینکه قانون تک همسری اتباع هلند در کشور ترکیه و اروپا حاکم است در صورت ازدواج تبعه هر کشور با فرد خارجی لازم است تا مدرک صلاحیت ازدواج داشتن اخذ و ارائه شود.

حساسیت بیش از اندازه در تهیه صحیح مدارک لازم برای ثبت ازدواج در ترکیه برای ایرانیان و طرح قوانین متنوع در برخی از کشورها ایجاب می‌کند که یک کارشناس حقوقی با تجربه ضمن اشراف بر تهیه انواع مدارک از تمام کشورها، بر پروسه تهیه مدارک از ابتدا تا انتها نظارت نماید.

در برخی از کشورها مانند ایران نیز قوانینی مانند داشتن اجازه پدر برای دوشیزه‌ها یا شرایطی مانند نوع طلاق و لزوم سپری شدن عده یا موارد مشابه پیچیدگی‌هایی ایجاد می‌کند که تشخیص آنها نیازمند داشتن تجربه، تخصص در علم حقوق و تسلط بر پروسه‌های قانونی و آشنایی کامل با زبان ترکی و فارسی است.

در صورت تهیه اشتباه مدارک بازگشت به کشور مبدا یا اجبار به اقامت طولانی‌تر در ترکیه بر هزینه‌های شما می افزاید. از این جهت موسسه بین المللی گلوبال کادرو قبل از عزیمت شما به ترکیه در مرحله عقد قرارداد تمامی شرایط شما را توسط کارشناس حقوقی خود بررسی و به شما راه صحیح تهیه مدارک را اعلام می‌کند تا در هر مرحله از کار با دریافت تصاویر مدارک تهیه شده نظارت کامل بر پروسه کاری شما خواهد داشت. ازدواجهای انجام شده توسط گلوبال کادرو در مدت زمان کمتر و با موفقیت کامل در امر اخذ ویزا و همچنین از نظر آمار و ارقام از رتبه اول ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه را حائز است.

شرایط ازدواج بین المللی در ترکیه ، موضوعی بسیار مهم در زمینه عقد در ترکیه می‌باشد. اما ازدواج بین المللی چیست؟ و چه نیازی به ثبت ازدواج در ترکیه می باشد؟

ازدواج بین المللی در ترکیه

ازدواج بین المللی

در صورتیکه دو فرد با تابعیت‌های متفاوت، قصد ازدواج با یکدیگر را داشته باشند، برای ازدواج به کشور سوم می‌روند. البته نه هر کشوری، کشوری که ازدواج در آن مورد قبول سایر کشورها باشد.

کشور ترکیه از جمله این کشورها است و مدرک ازدواج در ترکیه ، مورد قبول سایر کشورهای اروپایی ، آمریکا و کانادا می‌باشد.

ازدواج در ترکیه به این دلیل مورد قبول سایر کشورها است که، ترکیه عضو کنوانسیون احوال بین‌المللی شخصیه است.

مطابق این کنوانسیون، در کشورهایی عضو معاهده مدارک مربوط به احوال شخصیه شامل شناسنامه، سند ازدواج، طلاق و …  در سایر کشورهای عضو نیز مورد قبول است.

شرایط ازدواج بین المللی در ترکیه برای ایرانیان

ازدواج در ترکیه نیز مانند هر کار اداری و حقوقی دیگری نیاز به تهیه مدارک و طی کردن مراحل خاصی است. نحوه تهیه مدارک نیاز به کارشناسی و بررسی مدارک اولیه هر شخص دارد.

باتوجه به اینکه مدارک مورد نیاز ازدواج در ترکیه با توجه به شهروندی هر شخص تعیین می‌شود، ابتدا باید نوع پاسپورت و شهروندی زوجین مشخص شود، سپس مدارک مورد نیاز تعیین گردد.

از دیگر شرایط که باید به آن دقت شود، اینکه با تراول داکیومنت (پاسپورت مسافرتی) امکان ازدواج در ترکیه را ندارید و حتما نیاز به پاسپورت شهروندی دارید.

اما نگران نباشید، با موسسه گلوبال کادرو تماس بگیرید و از راهکارهای این موسسه برای ثبت ازدواج با تراول داکیومنت استفاده نمایید.

یجهت اطلاع از سایر قوانین ممنوعه، حتما در ارتباط با آخرین قوانین با مشاوران ما تماس بگیرید.

لزوم مشورت با کارشناس پیش از سفر

مشاوره-ازدواج-در-ترکیه

بهتر است پیش از سفر به ترکیه و اقدام برای ازدواج ، حتما با موسسه و کارشناس ازدواج متخصص و با سابقه مشورت کنید.

 

کارشناسان موسسه بین المللی گلوبال کادرو پس از بررسی شرایط شما، مدارک مورد نیاز را تعیین و در روند تهیه مدارک تا ثبت ازدواج در ترکیه همراه و راهنما شما هستند.

 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ازدواج بین المللی در ترکیه برای ایرانیان، با دفتر تهران و یا استانبول از طریق واتس اپ تماس بگیرید.

با توجه به برنامه‌ریزی دقیق موسسه بین المللی گلوبال کادرو تمامی امور ثبت ازدواج زوجین از قبیل ترجمه مدارک ( توسط دارالترجمه مرکزی ایرانیان استانبول وابسته به موسسه گلوبال کادرو) و تایید آنها و همچنین ثبت پرونده و اخذ وقت قبلی از شهرداری ها توسط پرسنل موسسه انجام می‌شود. زوجین در زمان حضور خود در استانبول وقت کافی برای استفاده از جاذبه‌های توریستی این شهر زیبا را خواهند داشت و تنها در یک یا دو مورد جهت امضا یا ارائه مدارک حضور متقاضی شخصا لازم است.

در واقع شما سفری تفریحی و گردشی در شهر استانبول را تجربه می‌کنید.
استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.

جاذبه های گردشگری و توریستی استانبول در مقایسه با شهری مثل آنکارا بسیار فراوانند. کاخ‌ها و موزه‌ها و بازارهای تاریخی، پذیرای توریست‌ها از کل دنیا هستند.

در مدت اقامتتان برای ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه می‌توانید اوقات خوشی در این اماکن سپری کرده و خاطرات خوبی به جا بگذارید.

مراکز خرید بی نظیر و فرصت خرید به ویژه پوشاک ترک نیز یکی از انتخاب های شما در شهر زیبای استانبول است که همراه با ثبت ازدواج در ترکیه برای ایرانیان می توانید از مراکز خرید متعدد و مشهور با اعتبار جهانی خرید دلخواهتان را نیز انجام دهید.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط  اگر تلگرام روی سیستم شما نصب است  می توانید همین الان اینجا کلیک کرده و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه نمایید.

[helpie_faq group_id=’4132’/]

60 دیدگاه در “ثبت ازدواج در ترکیه برای ایرانیان

 1. ranjabr گفت:

  سلام
  سند ازدواج بین المللی ترکیه برای اخذ ویزای کشور کانادا هم مورد تایید هست یا خیر؟

  1. adele azadi گفت:

   سلام . بله سند ازدواج بین المللی هست و مورد قبول کشورهای اروپایی ، آمریکا و کانادا هست.

 2. susan گفت:

  ببخشید از طریق ازدواج بین المللی در ترکیه برای گرفتن شهروندی ترکیه هم میشه اقدام کرد یا نه؟

  1. adele azadi گفت:

   در صورت ازدواج با شخص ترک می تونید برای شهروندی ترکیه اقدام کنید.

  2. Fatema گفت:

   سلام.ببخشید اگر یک آقای ایرانی ازآلمان قصدازدواج بایک خانم افغان را در ترکیه داشته باشد برای عقد باید چه کنند.و به کجا مراجعه کنند؟.و چه مدارکی از طرف آقا و خانم لازم است؟ که اسناد عقد مورد تائید سفارت آلمان هم قرار گیرد.

   1. کارشناس ارشد گفت:

    سلام باید حتماحضور داشته باشن

 3. fatemeh گفت:

  با همسرم میخواستیم هم ازدواج بین المللی رو انجام بدیم و هم مراسم عقد اسلامی داشته باشیم.
  آیا شما عقد اسلامی هم در ترکیه انجام میدید؟

  1. adele azadi گفت:

   بعد از عقد بین المللی باید به سفارت ایران مراجعه کنید

   1. Maas گفت:

    سلام
    من قبلا عقد کردم و جدا شدم بعد از طلاق اسم همسرم از شناسنامم برداشتم و شناسنامه جدید گرفتم الان مجددا میخوام با آقایی که ساکن انگلیس هستن ازدواج کنم .میخوایم ترکیه عقدمون صورت بگیره سوالم این هست با وجود نبودن اسم همسر قبلیم در شناسنامم نیاز به طلاقنامه ام هست و یا برگه تجرد و رضایت محضری پدر را باید همراه داشته باشم ؟ ممنون میشم راهنمایی فرمائید?

    1. کارشناس ارشد گفت:

     سلام. بله راه کار داره تماس بگیرید از طریق واتساپ راهنماییتون می کنن. 00905537124401

   2. مجتبی گفت:

    سلام دوست عزیز….. من هم دقیقا توی شرایط شما هستم و اگه مراحل این سوالتون رو پیدا کردید لطفا برای من هم پیام بذارید ممنون میشم

    1. کارشناس ارشد گفت:

     سلام به واتساپ پیام بدید 00905537124401

   3. Mitra گفت:

    سلام من دوسال و نیم پیش ازدواج رسمی کردم همسرم ترک هست، ولی چون تو شهر ما سفارت نیست و بخاطر کار زیاد نتونستیم بریم و ثبت کنیم، اگر الان برم سفارت برام مشکلی پیش میاد؟؟؟

    1. گلوبال کادرو (ادمین) گفت:

     سلام وقت بخیر
     ۰۰۹۰۵۵۳۷۱۶۴۴۰۱
     لطفا با ایشون تماس بگیرید

 4. nazanin گفت:

  سلام
  بنده عقد وکالتی انجام دادم ، برای ثبت ازدواج در ترکیه گواهی تجرد ندارم. آیا ازدواج بین المللی قابل انجام هست یا نه؟

  1. adele azadi گفت:

   سلام.خیر عقد وکالتی قابل قبول نیست. با مشاوران تماس بگیرید راهنمایی می کنند. 09129641954

  2. گندم گفت:

   سلام وقت بخیر.آیا ازدواج یک خانم ایرانی و مسلمان با یک فرد ایرانی مسیحی ک اقامت آلمان را دارد در ترکیه قابل انجام است؟با توجه به این ک اقا اجازه ورود به ایران را ندارد ازدواج باید در کنسولگری انجام شود یا کلیسا؟و آیا خانم هم باید متقابلا مسیحی شود؟با تشکر

   1. کارشناس ارشد گفت:

    سلام بله امکانش هست. با واتساپ تماس بگیرید راهنمایی میکنن 00905537124401

 5. namuei گفت:

  کسی که سیتیزن انگلیس نیست هم میتونه از طریق ازدواج در ترکیه با موسسه شما عقد بین المللی انجام بده و کارهای انتقال همسرش رو از کشور ثالت به انگلیس انجام بده؟

  1. adele azadi گفت:

   با مشاوران تماس بگیرید. اول باید شرایط و نوع پاسپورتشون مشخص بشه. 09129641954

  2. آتنا گفت:

   آیا دفترچه بین الملی ازدواج ترکیه برای ایران قابل قبول هست ؟بخصوص برای خانم ک ایرانی هست و همسرشون ترکیه ای و فرزندشون قراره بدنیا بیاد مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

 6. parisa گفت:

  برای ازدواج در ترکیه قانون خاصی هم برای ازدواج دوم بعد از طلاق وجود دارد؟ یعنی بایستی مدت زمانی گذشته باشد از طلاق که بتونم ازدواج دومم رو انجام بدم یا خیر؟

  1. کارشناس ارشد گفت:

   سلام بله برای خانم های ایرانی 100 روز باید از طلاقشون بگذره

 7. javadi گفت:

  برای ازدواج در ترکیه شما تیم عکاس دارین و برگزاری مجالس رو هم انجام میدین؟

  1. کارشناس ارشد گفت:

   خیر.فقط کارهای حقوقی و ثبتی مربوط به ازدواج در ترکیه انجام میدیم

 8. Sara گفت:

  سلام.وقت بخیر.
  ایا سند ازدواج بین المللی در ایران هم پذیرفته و تایید شده محسوب می شود؟؟ اگر زوج شهروند یک کشور اروپایی و مسیحی باشد و زوجه تبعه ایران و مسلمان، ثبت ازدواج در ترکیه امکان پذیر است،؟ ایا در این صورت ازدواج در کشور متبوع زوجه (ایران) معتبر است؟؟

  1. کارشناس ارشد گفت:

   سلام. بله می تونید در ترکیه ازدواج کنید. و مورد قبول ایران نیست ولی بعد ازدواج در ترکیه می تونید ثبت ایرانی هم انجام بدید. با کارشناسان از طریق واتساپ تماس بگیرید. راهنمایی می کنن. 00905537124401

 9. Fatema گفت:

  آیا برای ازدواج دو شهروند ایرانی و خانم افغان در دو کشور آلمان و ترکیه .آیا برای عقد حضور آقا واجب است یا امکان این را هم دارد که کسی از طرف ایشان در ترکیه وکالت را به عهده گیرد و عقد غیر حضوری انجام شود ؟؟

  1. کارشناس ارشد گفت:

   سلام . حضورشون نیاز هست و غیابی انجام نمیشه. و ازدواج غیابی رو کشورهای اروپایی قبول ندارن

   1. بهنازنعمتی گفت:

    سلام آیا کسی ک دراروپا مسیحی شده میتواند بادختری ازایران ازدواج کند وددرکشورسوم میخواهندازدواج کنند امکان پذیر هست ثبت میشودازدواجشان

    1. کارشناس ارشد گفت:

     سلام. بله به واتساپ پیام بدید 00905537124401

  2. کارشناس ارشد گفت:

   سلام حضور باید داشته باشن. غیابی قابل انجام نیست. و کشورهای اروپایی ازدواج غیابی قبول ندارن

   1. Mahmood Kafili گفت:

    با درود و سلام آيا برگه طلاق كشور نروژ براى ازدواج مجدد كافى است ، البته طلاق ايرانى صادر نشده است به دليل درخواست مهريه از طرف زن . ممنون مى شوم راهنمايى كنيد

    1. کارشناس ارشد گفت:

     سلام از طریق واتساپ تماس بگیرید. 00905537124401

 10. Sahar گفت:

  ببخشید اگر کلا در ایران ازدواجی صورت نگرفته باشه و بخوایم عقد محضریمون در استانبول انجام بدیم و شهروند ترکیه هم نباشیم امکان پذیر است؟

  1. کارشناس ارشد گفت:

   سلام بله با واتساپ تماس بگیرید. 00905537124401

 11. زهرا گفت:

  می‌خوام با یه آقای خارجی ازدواج کنم ولی زبانشون بلد نیستم باید چیکار کنم ؟

  1. بهداد گفت:

   باید برید کلاس زبان

 12. سلام خسته نباشی
  خوبی عزیزم
  من اصل قصد ازدواج میخوام ناشنواهستم آقای خارجی ناشنوا معرفه بده برام ممنون هرچی خارجی زندگی میکنم تاعمر بمونم

 13. السا گفت:

  سلام وقت بخیر بعد از ثبت ازدواج بین المللی،
  عقد ایرانی را در کنسولگری استانبول میشه انجام داد یا انکارا؟ خدمات شما در زمینه عقد ایرانی هم هست یا فقط ازدواج بین المللی؟

  1. کارشناس ارشد گفت:

   سلام از طریق واتساپ پیام بدید کارشناس ها راهنمایی می کنن

   1. فاطما گفت:

    سلام وقت بخیر نامزدم ایرانی و مقیم آلمان هستند و من ایران میخوایم برای ازدواج به ترکیه بیایم میخواستم بدونم چه مدارکی و چه کارهایی بایدتو ترکیه انجام بدیم؟؟؟ممنون

    1. کارشناس ارشد گفت:

     سلام با واتساپ تماس بگیرید. 00905537124401

 14. رضا گفت:

  سلام من طی یه مسافرت به ترکیه با خانمی که اصل ونصب کلا ترکیه ای میباشن آشنا شدم،من ایرانم اون خانم ترکیه ولی باهم در ارتباط هستیم ایشون بهم علاقه دارن و کلا خودش تمایل به ازدواج باهام داره و خانواده ایشون هم راضی و اسرار به این ازدواج دارن،آیا من خودم با پاسم برم ترکیه بعنوان توریست بعد با این خانوم اونجا توسط قانون خودشون ازدواج کنم اونوقت بهم اقامت میدن یا پاس ترک میدن..منظورم درکل اقامت مشکل نمیخورم و میتونم ازدواج انجام بدم..من هیچ مدرک ندارم جز پاسپورت و درخواست ازدواج اون خانم

 15. پروانه گفت:

  سلام… ثبت ازدواج در ترکیه باعث میشه نام همسر در شناسنامه ایرانی ما هم وارد بشه؟

  1. کارشناس ارشد گفت:

   سلام خیر ازدواج بین المللی در شناسنامه ایرانی ثبت نمیشه. اما در صورت تمایل، می توان در شناسنامه هم ثبت کرد

   1. منیره شبستری گفت:

    سلام خسته نباشید
    من زن ایرانی هستم و با فرد ترک ازدواج کردم
    به دلیل مشکلاتی مجبور به طلاق هستم
    و مشکل از جانب شوهر و خانواده ایشان هست
    سوالم این هست که من میتوانم مهریه ثبت شده در سند ازدواج ایرانی را بگیرم یا نه ..؟!
    ممنون میشم جواب بدین

   2. رھاوش گفت:

    درود وقت بخیر
    اگر با خرید ملک اقامت بگیریم
    و توی ترکیه با یک خانم مطعلقه توریست ایرانی که یک پسر 8ساله ھم دارد ازدواج کنیم(توی ترکیه)
    ایا اقامت به ایشان دادہ میشود ؟ میشود برای ایشان درخواست کملیک داد

   3. نسیم گفت:

    ببخشید در خصوص این سوال من سوال دیگه ای برام بوجود اومده و اونم اینه که حتما باید در ایران عقد رو به ثبت برسونیم برای ویزا لازمه یا اینکه لزومی نداره
    ؟

  2. یونس گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   میشه تلگرام پیام بدید من چندتا سوال داشتم جواب بدید خیلی ممنون میشم

 16. سینا گفت:

  تغییر نام خانوادگیشون پس از ازدواج برای زن برام جالب بود

 17. مهدخت گفت:

  سلام من مجرد هستم و ۳۴ سالمه .میتونم با یه پسر ایرانی در ترکیه بدون اجازه پدر ازدواج کنم ؟

 18. علی گفت:

  سلام من قبلاً ازدواج کردم و جدا شدم الان با خانمی در بلژیک میخوام ازدواج بین المللی کنم باید هر دو بیایم ترکیه ؟ و اینکه من گواهی عدم تجرد میخوام یانه؟

  1. کاربر یک گفت:

   سلام میتونید با کارشناس ثبت ازدواج بین الملل موسسه گلوبال کادرو تماس بگیرید

 19. Elmira Madarshahian گفت:

  آیا عقد بین المللی در شناسنامه طرفین ثبت می‌شود؟؟ و اینکه عقد بین المللی در ترکیه برای کشور المان جهت ویزای پیوست مورد تایید هست

  1. گلوبال کادرو (ادمین) گفت:

   سلام وقت بخیر
   من شماره بخش ازدواج رو میدم خدمتتون با ایشون تماس بگیرید
   00905537164401

 20. diana گفت:

  با سلام برای ازدواج دختری که قبلا ازدواج نکرده با یک فرد ترکیه ای در ترکیه چه مدارکی لازمه؟ اجازه پدر میخواد برای ازدواج در ترکیه؟؟

  1. گلوبال کادرو (ادمین) گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا با شماره ۰۰۹۰۵۵۳۷۱۶۴۴۰۱ تماس بگیرید

 21. رضا کریمی گفت:

  آیا مرد ایرانی می تواند بعد صحبت با یک زن ترکیه ای و بدست آوردن موافقت او با ازدواج کردن، ازدواج خودش با آن زن ترک را به طریق اینترنتی ثبت کند (منظورم این است که من میخواهم طوری باشد که موقع مهاجرت من از ایران به ترکیه، و دقیقا از بدو ورود من به ترکیه، بنده یک فرد متاهل( دارای زن) در ترکیه، محسوب شوم.

  1. گلوبال کادرو (ادمین) گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا با بخش ازدواج بین الملل تکاس بگیرید
   00905537164401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *