وبلاگ

خريد سوغاتى در آنكارا

Rate this post

خريد سوغاتى در آنكارا موضوع جذاب این متن است. آنکارا شهرى جذاب و بسيار ديدنى است كه فروشگاه‌هاى زيادى از بوتيک‌هاى مد روز و لوازم جانبى گرفته تا فروشگاه‌هاى سوغاتى و صنايع دستى را ارائه مى‌دهد.

بى شک آنكارا فرصت خريد مناسبى خواهد بود كه ساعت‌ها شما را مشغول مى‌كند. در حقيقت يكى از بهترين كارهايى كه مى‌توانيد در آنكارا انجام دهيد، خريد است كه مى توانيد منسوجات دست ساز، كالاهاى مسى يا فرش را تهيه كنید.

خرید اقساطی ملک در ترکیه با ارزانترین قیمت

Çıkrıkçılar Yokuşu &Saman pazarı

اين محله معروفترين بازار در فضاى باز شهر آنکارا است. هر چيزى كه فكر كنيد مانند كالاى سنتى تركيه، عتيقه جات، منسوجات، فرش و جواهرات را تهيه كنيد. در دو خيابان اصلى فروشگاه هاى بيشتر قرار دارند كه مى‌توانيد بهترين سوغاتى‌ها را تهيه كنيد.

خرید در آنکارا

مى‌توانيد در خيابان‌هاى سنگفرش قدم بزنيد و از خانه‌هاى عثمانى ديدن كنيد. یكى از مغازه‌هاى پرطرفدار كنار ورودى Dıvan çukurhan brasserie است كه در آن جواهرات و صنايع دستى دست ساز وجود دارد.

افتتاح حساب در ترکیه

فروشگاه ديگر PirinçHan يک طاقى دو طبقه با تعدادى مغازه عتيقه فروشى است و يک كافه در حياط آن واقع شده است كه مى‌توانيد بعد از گشت و گذار براى استراحت به اين كافه مراجعه كنید.

خريد سوغاتى در آنكارا در بازار Bakırcılar Çarşısı

در انتهاى Çıkrıkçılar Yokuşu در سلمان سوكاک بازار مس Bakırcılar Çarşısı معروف شهر قرار دارد. در اين مكان مى‌توانيد كالاهاى سنتى مسى دستساز از جمله قهوه جوش تركى، قابلمه‌هاى دسته بلند، سينى‌هاى گرد دست ساز و گلدان به سبک عثمانى را تهيه و خريدارى كنيد.

در اين بازار، صنعتگران مس سازى را مى‌توانيد ببينيد كه در حال ساخت محصولات مسى هستند. ساخت اين محصولات و برخورد چكش خود به تنهايى تجربه‌اى عالى هستند. با كمى پياده روى به سمت قلعه آنكارا، یکی از آثار تاریخی در آنکارا بسيارى از فروشگاه‌ها را در مسير خواهيد ديد كه انواع سوغاتى را ارائه مى‌دهند.

تحصیل در دانشگاه های ترکیه 

Geleneksel El Sanatlari

اين فروشگاه متعلق به اداره فروشگاه‌هاى صنايع دستى است و يک مكان عالى براى تهيه كالاهاى دست ساز سنتى از صنعتگران و زنان هنرمند از سراسر تركيه است.

اين اداره از هنرمندان و طراحان ترک حمايت مى‌كند. در سال ٢٠٠٥ بنا شده و در زمينه توليد و تبليغ صنايع دستى، توسعه و پشتيبانى فعاليت مى‌كند. در اين فروشگاه شما مى‌توانيد سراميک‌هاى زيباى ايرنيک، فرش‌هاى رنگارنگ، منسوجات، جواهرات، اشيا تزئينى و دكوراتيو شيشه‌اى و حتى پيپ‌هاى اقيانوسى با مرجان و صدف را تهيه و خريدارى كنيد و فروشگاه مناسبی برای خرید سوغاتی در آنکارا می‌باشد.

واکو و خرید سوغاتی در آنکارا

اگر به دنبال هديه و سوغاتى ارزشمند هستيد، قطعا Vakko بهترين برند تركيه است. در اين فروشگاه علاوه بر پوشاک (كيف و كفش و لباس) وسایل آشپزخانه، كوسن‌ها، لوازم تزئينى با نقاشى‌هاى مدرن و سنتى را مى‌توانيد خريدارى كنيد. واكو علاوه بر شكلات‌هاى خاص به دلیل روسرى‌هاى ابريشم تركى با نقش و نگار سنتى بسيار شناخته شده است.

فروشگاه لوازم خانگی پاشا باغچه

برند پاشا باغچه يكى از معروفترين برندهاى تجارى در تركيه است. كه محصولات شيشه‌اى با كيفيت با طرح‌هاى مدرن و سنتى توليد مى‌كند. شما مى‌توانيد محصولات اين برند را به عنوان سوغاتى تهيه كنيد.

پاشا باغچه

تنوع كالاها بسيار زياد است. سراميک‌هاى با نقش و نگارهاى Nikznik يا اشيا شيشه گلدار و گلدان‌هاى به سبک بيكوز و چيزهاى مختلف مى‌توانيد خريدارى كنيد.

خرید اقساطی ملک در ترکیه با ارزانترین قیمت

اگر به دنبال هديه‌اى با كيفيت و ساده هستيد، پاشا باغچه ليوان‌هاى چاى خورى و قهوه خورى در طرح‌هاى جذاب دارد. نيز لوازم جانبى شيشه‌اى جذاب كه با نوشته و نقش و نگار سنتى تزيين شده است كه مى‌تواند زينت بخش منزل شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *