ازدواج در گرجستان

ازدواج در گرجستان

3.9/5 - (11 امتیاز)

ازدواج در گرجستان و ازدواج بین المللی ، ازدواجی است که در کشورهای اروپایی انجام می شود. و افراد با ملیت های متفاوت می توانند با یکدیگر ازدواج کنند. اگر دو فرد با دو ملیت و مذهب متفاوت بخواهند با هم ازدواج کنند، باید ازدواجشان در یکی از کشورهای اروپایی ثبت شود. تا سند ازدواج صادره معتبر برای سایر کشورهای اروپایی باشد.

کشورهای زیادی هستند که می توان در آن ها ازدواج بین المللی انجام داد. به عنوان مثال ترکیه و گرجستان.

ترکیه کشوری است که اعتبار سند ازدواج آن، اعتبار بین المللی دارد. و ازدواج در ترکیه مورد قبول سایر کشورهای اروپایی و آمریکا می باشد. سند ازدواج ترکیه به 12 زبان دنیا می باشد. بنابراین نیازی به ترجمه ندارد.

مراحل ازدواج در گرجستان

گرجستان نیز از دیگر کشورهایی است که می توانید در آن ازدواج بین المللی انجام دهید. ازدواج در این کشور پیچیدگی ترکیه را ندارد. و به مراتب راحت تر می شود. همچنین در مدت زمان کوتاه تری قابل انجام می باشد.

ازدواج بین المللی در گرجستان برای آن دسته از افرادی که تراول داکیومنت دارند، و یا در تهیه برخی مدارک ازدواج با مشکل روبه رو هستند، مناسب است. زیرا حتی با داشتن تراول داکیومنت هم می توانید در گرجستان ازدواج کنید. تهیه مدارک لازم برای ازدواج به دشواری ترکیه نمی باشد. سند ازدواج گرجستان به زبان گرجی می باشد و برای ارائه به کشور مورد نظر ابتدا ترجمه و سپس آپوستیل می شود.

سند ازدواج

در مورد اعتبار سند ازدواج ، باید توضیحاتی داده شود. سند ازدواج ترکیه چند زبانه بوده و نیاز به ترجمه ندارد. اما سند ازدواج گرجستان به زبان گرجی می باشد. این سند باید به زبان مورد نظر ترجمه و برای کشور مقصد آپوستیل شود. آپوستیل به این معناست که سند ازدواج صادر شده در گرجستان برای کشورهای عضو معاهده آپوستیل قابل قبول می باشد.

"سند

توجه به اعتبار سند ازدواج گرجستان

مدارک برای یک کار قانونی چه در کشور خود و چه در کشور دیگری باید طبق نمونه و زیر ساخت های قانونی یکی کشور تهیه گردد. همانطور که در بندهای فوق توضیح داده شد، ثبت ازدواج گرجستان امری قانونی و حقوقی می باشد.

و برای اعتبارسنجی به مدرک خود باید تمامی مراحل ازدواج به صورت قانون گرجستان صورت گیرد. که از طریق موسسه گلوبال کادرو کادر حرفه ای این موسسه می توانید به آسانی ازدواج خود را به ثبت برسانید.

بعد از ثبت ازدواج خود و گرفتن سند ازدواج گرجستان موسسه بین المللی گلوبال کادرو آن را ترجمه کرده و آپوستیل میکند. که این امر برای بسیاری از کشورها مورد تایید می باشد.

همانطور که هزینه و وقت خود را صرف ازدواج کرده اید، میتوانید با ارائه ی سند معتبر این کشور ویزای الحاق به همسر خود را بگیرید.

آپوستیل چیست؟

در بالا اشاره شد که مدرک ازدواج باید ترجمه و آپوستیل شود. اما این سوال مطرح می شود که آپوستیل چیست؟

آپوستیل یک مهر بین المللی بین کشورهاست. کشورهای اروپایی و آمریکا ، معاهده این بین خود امضا کرده اند به نام معاهده آپوستیل. طبق این معاهده مدرکی در یکی از این کشورها صادر و ترجمه شود، با مهر آپوستیل قابل ارائه به سایر کشورهای عضو می باشد.

گرجستان نیز عضو معاهده آپوستیل می باشد. به همین دلیل سند ازدواج گرجستان را می توانید به زبان کشور مقصد ترجمه کنید، سپس مهر آپوستیل بر روی ترجمه خورده می شود. سند ازدواج آپوستیل شده قابل ارائه به کشور مورد نظر است و اعتبار دارد.

اکثرا افراد زمانیکه تماس میگیرند، عنوان می کنند که سند ازدواج بین المللی را برای مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی نیاز دارند. اما هنوز مشخص نیست که به چه کشوری قصد مهاجرت دارند، چون سند ازدواج باید آپوستیل شود برای کشور مورد نظر، به همین دلیل باید مشخص باشد که برای چه کشوری سند را نیاز دارند.

موسسه گلوبال کادرو موسسه ثبت ازدواج بین المللی

موسسه بین المللی گلوبال کادرو ، به عنوان موسسه ای که کار ثبت ازدواج در ترکیه و یا ازدواج در گرجستان برای ایرانیان را انجام می دهد، شناخته شده می باشد. در صورتیکه نیاز به ثبت ازدواج بین المللی دارید، با این موسسه تماس بگیرید.

ثبت ازدواج بین المللی

ثبت ازدواج بین المللی

کارشناسان پس از بررسی مدارک شما ، یکی از دو کشور ترکیه یا گرجستان را به شما پیشنهاد می دهند.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو مدارک مورد نیاز برای ازدواج را برای شما تعیین می کنند. بعد از هماهنگی های لازم و تهیه مدارک به گرجستان سفر می کنید و در آنجا ازدواجتان را ثبت می کنید. پس از ثبت ازدواج ، کارهای ترجمه و آپوستیل سند ازدواج گرجستان را نیز برای شما انجام می شود.

ثبت ازدواج گرجستان معتبر در کشور آلمان

یکی از کشورهایی که متقاضیان زیادی جهت ثبت ازدواج در گرجستان دارد، کشور آلمان می باشد. ایرانی های زیادی هستند که پاس آبی آلمان هستند. و قصد ازدواج بین المللی دارند. این افراد نمی توانند ازدواج در ترکیه انجام دهند. پس گزینه کشور گرجستان برای این افراد مناسب می باشد. مدرک ازدواج گرجستان مورد قبول المان می باشد. و در آلمان معتبر می باشد.

برگه تجرد برای گرجستان

برای کشور گرجستان ، نیازی به ارائه برگه تجرد نیست. ازدواج در گرجستان به صورت بیانی و شفاهی هست. و به صورت بیانی از زوجین پرسیده می شود که مجرد هستند یا نه.

زیرا قانون ازدواج در کل اروپا به صورت تک همسری هست. و هر شخص نمی تواند بیشتر از یک همسر داشته باشد. و در صورتیکه شخصی بخواهد ازدواج مجدد داشته باشد، حتما باید طلاقش را ثبت کند. و برگه طلاقنامه یا رای دادگاه داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *